• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Gledal sam taj video neki dan.
Ja se počinjem tim ljudima diviti.
Kod nas ti rijetko koja strojna bi htela to napraviti, ako bi i napravili garanciju nebi dali, a pitanje je jel bi to mogel platiti.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
@MUHA zar ovde me ide leteći lezaj ,sto je ovo morao navariti ili je okrenulo sve sa letećim pa poderalo toleranciju ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Okrenulo je leteči i poderalo konzolu pa ju je trebalo navariti i blok trnovati.
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Danas se na CNCima da napraviti doslovno što oko vidi samo je cjena prevelika za obične smrtnike i ispada neisplativo. Ovi delaju za kikiriki na starim mašinama kaj su radile na žuljeve a ne na programe sa kompa i zato se isplati.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
@MUHA zar ovde me ide leteći lezaj ,sto je ovo morao navariti ili je okrenulo sve sa letećim pa poderalo toleranciju ?
A gdje da nabavi ležaj i koliko bi ih to koštalo? Ovak je sigurmo jeftinije - jer rad se (ne)plaća
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Gledal sam taj video neki dan.
Ja se počinjem tim ljudima diviti.
Kod nas ti rijetko koja strojna bi htela to napraviti, ako bi i napravili garanciju nebi dali, a pitanje je jel bi to mogel platiti.
Na da se majstorima sa tim zajebavat, lakše je napravit 2-3 pikse naplatit ig 200 -300 kn za pol sata. E a ovdje je puno posla i više mogućnosti za zajebati, pa je lakše majstorima reći-kupi novo.
Gdje će novi blok kupit taj Indijac?
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Napisal sam da je poteralo konzolu leteceg ležaja jer se okrenul iz nekog razloga, a leteči ide u konzolu ili gnjezdo, kak ko veli.
Na mislio da leteci ide u klipnjacu
 
Na vrh