• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

B

BAGERISTA

Guest
Išče naftu, pa znaš kolko taj tenk troši :rolfer::rolfer:
A i finu žuticu je izbacil van, tu ima da bude urod :scratch

Da bit uroda,,,,,,,,,,,gladno.................:rolfer::rolfer:
A u pravu si ,,,naftu:lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ziri ko ziri... svaki je podmitljiv, pa bi tako i mi bili, zar ne?

Ah:mrgreen::mrgreen:,a drukčije neide,,,..:rolfer::rolfer:mada bi se znojili:eek:i koju usput i :partyman::partyman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
kak bi mu sa guštom vrata otvorio:twisted:, kad bi stigao!!
 
B

Bobo

Guest
Sto je najgore, takvi i ostaju na zivotu... U Pz ima stvarno puno motorista i kad po ljetu krenu, majko mila... I sam vozim motor i uzivam u tome, al divljanje van nekog poligona bi kaznjavao rezanjem ruke...

Vise puta sam bio svjedok nesrece "za dlaku" kad se netko isao kurciti motorom, a sve su iskusni vozaci s puuuuuuno km pod guzicom, al svejedno, desi se neocekivano i nema te vise.

Ovo nikako ne podrzavam, pogotovo u ovako gustom prometu.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
eeeee, da je samo jedan vozac krenuo u prestrojavanja bez provjere mrtvog kuta, od ovaj kreten u pm...
sam sebe sam vec par puta uhvatio u voznji automobila da zaboravim pogledat u retrovizor prije pretjecanja...
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
ma on njega pri ovoj brzin icak nemoze ni vidjeti,ima vide klipova njemackog ghost rider on ide 300kmh u ovakvoj sliocnoj guzvi,brzina skoro ko u ispaljenog metka,i kako da vozac vidi njega u retrovizoru,
ali sto jest istian ovi motoristi kao sto je ovaj gore i ostali imaju refleks nevjerovatan,i dobre psihomtorne funkcije,a da imaju muda imaju
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma on njega pri ovoj brzin icak nemoze ni vidjeti,ima vide klipova njemackog ghost rider on ide 300kmh u ovakvoj sliocnoj guzvi,brzina skoro ko u ispaljenog metka,i kako da vozac vidi njega u retrovizoru,
ali sto jest istian ovi motoristi kao sto je ovaj gore i ostali imaju refleks nevjerovatan,i dobre psihomtorne funkcije,a da imaju muda imaju

moze imat 300% psihomotorne funkcije, no kad se spizdi u nekaj, bilo bi mu bolje da ima padobran na ledjima :rolfer:

usput, takvih budala me strah na cesti kad idem sa traktorom, jer ova rijecka cesta je rulet za vozit,
ima stvarno korektnih motociklista sta idu na i sa Grobnika, ali ima takvih budala... ajmeeee...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,328
Znači taj je opasnost na cesti za ostale sudionike?
A ovaj nije :scratch

40293421871476851377366.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ahhhhhhhhh:mrgreen::mrgreen::mrgreen:ča bimo se vozili iza,,,i gutali dim....:supz::supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh