• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
:lol::lol: Ovo vrijedi pogledat .
sto znaci uposrnost

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=IGhBzJsB_nQ&feature=related[/YT]
 
B

bosniahos

Guest
-

Jednom na Dravi gledamo lokalnog deliju prelazi po niskom vodostaju preko sa steyer traktorom.Kaže jedan domaći ovaj ne prolazi.Negdi na pola traktor cup i nema ga van vide se baloni pa malo dio auspuha i ništa.Pokušava ekipa otvorit kabinu nejde skaće tip sa pajserom u vodu i izvlaći mudonju a on sve vas postreljam mogel sem ziti.Ćetiri šestaka torpeda su ga jedvak izvukli.Šteta da to nismo imali ćim snimit.Poslije srećemo tog deliju pa kaže kaj me gledite.
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
:lol::lol: Ovo vrijedi pogledat .
sto znaci uposrnost

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=IGhBzJsB_nQ&feature=related[/YT]

Kod nama ja vako svaki utorak i petak, vlada im dala bezplatni prevoz matorima ta dva dana, na stanicu cekaju autobus go gomila zombija i voze se svuda po grada bez potrebe ko mala dijeca, uvek proklinjem ta dva dana kad sam na fakultet.
 
Posljednje uređivanje:

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Jozo ima velike pese :mrgreen:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=gf2OpKHO-Xk&feature=related[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
najvjerojatnije su imali okrenute baš zbog ovog forsiranja vode da bolje hvataju,poslje samo zamjene kotače,vremenski prije nego da upadne i da se šta pokrlja:axe:
 
B

Bobo

Guest
najvjerojatnije su imali okrenute baš zbog ovog forsiranja vode da bolje hvataju,poslje samo zamjene kotače,vremenski prije nego da upadne i da se šta pokrlja:axe:

Vidim da se pojedinci sprdaju sa mnom, a tako mi i treba valjda...

Inace, ne okrecu tockove nikako, jer rade u jako susnim uvjetima, i jako puno transporta imaju plus sto nose velike hedera u vrsidbi, a ovako okrenute gume se manje trose, nego "ispravno" okrenute gume.

Puknuti mi se sprda, jer sam imao 3 godine prednje gume okrenute "naopako" i trosile su se jednakom brzinom kao i zadnje, a prije okretanja guma nisu izdurale ni 250 radnih sati i sribale su se do polovice.

Inace na kombajnima se gume ne trose ne znam ja koliko, ali eto, okrenuli su gume bas iz tog razloga. Zadnje se isporucuju tako okrenute na vecini strojeva (osim ako nemaju 4x4 pogon) jer je lakse kroz blato "vuci tako okrenutu gumu koja ce se sama cistiti, nego ju vuci okrenutu tako da se u nju nakuplja blato.

Sjetite se samo sijacica sa traktorskim profilom guma sve ih imaju okrenute "naopako"...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Meni je to jako smiješno i nemogu si pomoči ..svaki put kad prođem pored prednjeg kotača štoreta tebe se sjetim .
Ništa ne kažem ,samo se bojim da mi se to ne osvati .
Štore je sahranio gume ( stvari su zadnje propale tj. ispucale ) ..dobio je nove .
Ako nije bio na njivi bio je na asfaltu ..nisu to relacije 10-15 km ..to su relacije 2,3-4 ..ali jb g.
Za sad moram vjerovati ali na silu , dok mi ne spegla karticu smijem se .

U americi su poznate skupine ljudi (nomada ) sa komabanjima ..putuju kao cirkus od zapadne do istočena obale pa natrag ..kako pšenica zri tako se sele .
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
ovo je pravo gospodarstvo....:supz::supz::supz:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=rR2aeIYkHaE[/YT]
 
G

GROF

Guest
ovo je pravo gospodarstvo....:supz::supz::supz:


., forumašu; salyn!, fala doneba na izvarednom filmiću jednog odličnog Njemačkog poljoprivrednoga gospodarstva! ...

., ja osobno, izuzetno cjenim taj Njemački narod!, iz razloga?; RED, RAD i DISCIPLINA!!!, rezultat je vidljiv na svakom koraku - milimetru njiovog gospodarstva i života uopće!.- :prayer: ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
fenomenalno. inpresioniran sam. jedostavno bez riječi.:prayer::prayer::prayer:
gospodarstvo je A1 i to je posao.:supz:
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
., forumašu; salyn!, fala doneba na izvarednom filmiću jednog odličnog Njemačkog poljoprivrednoga gospodarstva! ...

., ja osobno, izuzetno cjenim taj Njemački narod!, iz razloga?; RED, RAD i DISCIPLINA!!!, rezultat je vidljiv na svakom koraku - milimetru njiovog gospodarstva i života uopće!.- :prayer: ...

., aj Bog!, čitamo se ...


slucajno sam naletio na njega i jako mi se sviđao video...njihov rad i sve......i tamo nema ni jedan stari stroj....sve novo...to mi se jako dopalo..... :gitarist::supz:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Preslatko dijete... ovo je odlicno! :rolfer:

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fk-1mla0LeU[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh