• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video na forum

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da li se može staviti videoisječak snimljen sa mobitelom u 3gp formatu na forum u dobroj kvaliteti.?

Kako, koji su porebni programi, preko čega?
 
R

Ratarko

Guest
Kada stavljaš film na jubito odmah idi na onu opciju kao da imaš problem i diži video preko nje . Tamo gdje piše Click here if you are having problems with the uploader.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Znači ideš na youtube i nađeš film koji bi stavio na forum.
Onda, pogledaj kamo piše link, e vidiš http://www.youtube.com/watch?v=8GxgIVpIb1g, tebi trebaju samo ove brojke nakon =.
Nakon toga ideš na forum i kada pišeš post klikni na ovo dugme gore, piše Youtube, kraj "boja fonta".
[youtube][/youtube.
U sredinu, između te dvije uglate zagrade stavi one brojke, i to je to.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Ratarko kaže:
Kada stavljaš film na jubito odmah idi na onu opciju kao da imaš problem i diži video preko nje . Tamo gdje piše Click here if you are having problems with the uploader.


Ali sad je drugačije, sada toga nema :!:

fala bogu, stavio sam 62 videa, neke sam moro (veče) po par puta stavljat...
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Ja uvijek stavljam preko multiuploada, bilo da stavljam 1 ili više filmova.
Barem piše na koliko je postotaka film uploadan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh