• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vindija

gramah

Novi član
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
13
Jel itko odavde koperant s Vindijom za uzgoj (tov) pilića?
Odnosno,s Kokom...
 

gramah

Novi član
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
13
Zanima me kako to ide,čuo sam nekoliko verzija o tome što ti oni daju,a što ti trebas napravit.Možda ako imas neki dokument u kojem je to opisano. Trazio sam po njihovim stranicama bez uspjeha.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Zanima me kako to ide,čuo sam nekoliko verzija o tome što ti oni daju,a što ti trebas napravit.Možda ako imas neki dokument u kojem je to opisano. Trazio sam po njihovim stranicama bez uspjeha.

sad to neide nikako! i zaboravi na to, ako ne misliš imati farmu blizu varaždina sa nekih najmanje 50-ak tisuća komada pilića...
koliko znam, sada jebu male kooperante za svaku sitnicu, sve mora biti tip-top, a to je skoro pa nemoguće...
razmak između tura zna biti do 3 mjeseca, a rok za isplatu ture je isto toliko, često se prekrši pa čekaš i duže, a rate kredita dolaze....
njima se jebe, oni imaju svoje farme u varaždinu, tako da za to malo sirotinje kaj dobiješ moraš šutiti i trpiti, al Hvala Bogu ja više ne...
Kredit sam riješio, 6 godina su me ******, zadnje 4 sam kod jednog privatnika, isto sranje, samo što kod njega ja mogu uzeti pilića iz ture koliko hoću za prodaju po selu, i to me spašava jer je lova odmah....
nekada je to bilo lijepo raditi, ali danas.... Zaboravi...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Hvala na komentaru.

nema na čemu...
inače, bilo bi lijepo da uhvatiš malo vremena pa se predstaviš u temi O NAMA, ako se misliš zadržati na forumu, a ako si leteći, letiš... ;)
 
I

ihorzic

Guest
Jel se kaj premenilo po pitanju vindije !!!!??????????
 

Najnoviji postovi

Na vrh