• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,738
Danas sam prvo ugradio novi nož na kosilicu za vinograd:
IMG_20210521_104641.jpg
Trava je radi dugotrajnih padalina več bila prevelika, ali pokosio sam:
IMG_20210521_135731.jpg
Poslije košnje na redu je bila kemija i prskanje, a poslije prskanja korektivno "flaksanje":
IMG_20210521_104835.jpg
ZJ je na drugoj temi pitao da li nije bilo blato, nije, bilo je sasvim OK, radio sam u patikama.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
I kod mene izgleda da bude bila dobra godina, loza je ponijela pristojno grožđa, što će ostat do cilja to ćemo vidjeti.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
dragi ljudi ja svake godine u lipnju u vinogradu svakom trsu dam prihrani jednu šaku kana. ove godine je bil jaki mraz. sada trenutno imam puno "divljih" izraslica. i sve kasni. te izraslice su dugačke maks 15 cm. do sada sam samo pošprical zimsko modro ulje. sused mi je rekal za bio gnojivo zelene alge. ja sam kupil za breskve fitobio. dali bi bilo dobro popricati vinograd kao dodatnu prihranu sa tim zelenim algama.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Bio algen je odličan za folijarnu prehranu, nekad sam ga koristio u krumpirima,ja za vinograd koristim fertinu, sasvim mi je uredu.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Evo pomalo rjesavan dunglu.
Netko me pito zast nemam vuceni atomizer,redovi su 180 cm sirine a okretaljkq u prosjeku je 4 metra.tak da bas i nemam mjesta
IMG_20210526_135901.jpg
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Ja sam te pito, onda imamo skoro site redove, mislio da sam imas šire, ovo si sa četkama ispod čokota?
 

Najnoviji postovi

Na vrh