• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vinokap 2010.

A

Arijan

Guest
Evo samo kratko javljanje, idući vikend 24. - 25. 04. bit će održan sajam u Kaptolu - VinoKap.

Mi iz "Hittnera" ćemo biti tamo, pa ako je netko u blizini (ili u prolazu), neka navrati. Meni se i to mjesto i sajam i dan mjesta baš sviđaju.

Pozdrav svima!
 
B

Bobo

Guest
Ja pljunem do Kaptola, samo me VinoKap nikad nije privlacio kao nesto zanimljivo da ti budem iskren.

Mozda i dodjem ovaj puta, al ti ne mogu nista obecati...
 
A

Arijan

Guest
Dobro, slažem se da je Vinokap manji "sajam", ali poziv stoji, kolega Franjo i ja ćemo biti na dežurstvu u subotu, a kolega Papac Nikola i komercijalni direktor Turk bit će tamo u nedjelju.

U principu, postavio sam temu kao poziv za ljude koji žele vidjeti naše modele uživo a Gudovac im je bio malo daleko za posjet...

Vidimo se!
 
Na vrh