• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visine poticaja

TomiVG

Novi član
Tu od
22 Pro 2021
Poruka
3
Poštovanje.
Čitajuči tražeči info sad znam još manje nego kaj sam znal a nisam znal ništa.

Jednostavnim ciframa i jezikom ako se nekom da napisat.

Poticaj po Ha- kukuruz, pšenica, ječam. znači koliko KN?

Uzgoj svinja cca 5-10 max krmača, pa odajci, i tov max 50km i 2-3 turnusa.

Krave ako bi se odlučili na njih max 10komada, po sistemu, krava-tele-tov-klaonica/mesnica,

Nismo početnici, samo život nas zadnjih 15+g iz nekih razloga odnio u drugom smjeru.

Hvala svima na odgovorima i svako dobro u nadolazečim blagdanima.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Kalkulator je ok onako za odokativno...

Da li netko zna sve obaveze po pojedinoj intervnciji (jel ima neki bilten obljavlljen , ne da mi se citati cieli pravilnik s zakonskim aktima), jesu ga zakomplicirali, nisam siguran da su mogli više od ovoga...SAd se moram baviti potpicajem a ne gospodarstvom....i za svaku intervenciju izobrazba.
Novi naslov nova izobrazba a gospodarstvo i aktivnosti na istom iste...
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
601
Mene zanima dali se može kombinirati intervencija u eko shemi 31.01 raznolikost površina i 31.05 20% legumioza i ako da kolika je potpora po hektaru, dali se zbrajaju ili je manje
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Kalkulator je ok onako za odokativno...

Da li netko zna sve obaveze po pojedinoj intervnciji (jel ima neki bilten obljavlljen , ne da mi se citati cieli pravilnik s zakonskim aktima), jesu ga zakomplicirali, nisam siguran da su mogli više od ovoga...SAd se moram baviti potpicajem a ne gospodarstvom....i za svaku intervenciju izobrazba.
Novi naslov nova izobrazba a gospodarstvo i aktivnosti na istom iste...
pored naziva svake mjere postoji odnosni link (>>)
 

Najnoviji postovi

Na vrh