• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vjerni

  • Temu pokrenuo Vjerni983
  • Datum prvog posta
V

Vjerni983

Guest
Bok svima! Zovem se Vjeran i iz okolice Vrbovca sam. Več jako dugo pratim forum al nikak da se registriram. Nekad sam se bavil poljoprivredom al sad više ne. Sad uglavnom samo radovi u šumi i ak treba kome kaj pomoč....Traktor imam imt 539 i nekaj malo strojeva. Napravil sam friško prikolicu za drva (budu i slike)...eto ukratko o meni
 
G

GROF

Guest
dobro nam došal forumašu Vjeran!

., lipo ime., dobar nik! Vjerni!!!., sretno ti!...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Bok svima! Zovem se Vjeran i iz okolice Vrbovca sam. Več jako dugo pratim forum al nikak da se registriram. Nekad sam se bavil poljoprivredom al sad više ne. Sad uglavnom samo radovi u šumi i ak treba kome kaj pomoč....Traktor imam imt 539 i nekaj malo strojeva. Napravil sam friško prikolicu za drva (budu i slike)...eto ukratko o meni
:)
eeeeeee susjed pa evo još nas dobrodošao ,dobro se snađi odakle si točno okolica je vrbovca je velika .Ja sam iz remetinca :) :) :)
 
V

Vjerni983

Guest
:)
eeeeeee susjed pa evo još nas dobrodošao ,dobro se snađi odakle si točno okolica je vrbovca je velika .Ja sam iz remetinca :) :) :)

Ja sam iz Dubrave:D
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Sused pa jel si živ, nema te nema ili si se nacvro rakije ?
Daj malo pošalji da isprobamo...:drinkers:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Vidi ,,, ni ovog nema,,, zameo mu se svaki trag,,,, da ga nisu u kruh pretvorili... :vragek:
 
V

Vjerni983

Guest
Ma tu sam starino...imal sam tehničkih poteškoča...:madmana::madmana:
 
Na vrh