• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vogel&Noot rotacijska kosilica

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Pozdrav svima....

Treba mi Vaše mišljenje o ovoj kosilici:

http://www.njuskalo.hr/komunalna-oprema/malcer-kosilica-oglas-16675149

Veli čovjek motor MAG benzin 13,5 ks hidrostatski pogon, sve na jednoj ručki naprijed-natrag, malčer ima dva noža 1 metar širine....

Da li se to isplati kupiti za moje brege? honda mi previše mršavo izgleda.... to bi bil kakti profešional za malčirati... veli ovaj da kosi do 40 cm visine trave...

Neznam samo kakva je kvaliteta te marke i da nije stroj od 350 kg teško manevrirat po bregu... naime, rekal je čovjek da ima hidro blokade kotača...

veli da treba mijenjati ležaje na osovinama rotora i noževe druge... sad gdje to nabavit....

Sličan je recimo ovaj, samo ima malčer vjerujem s batima ili Y noževima

http://www.ebay.de/itm/Vogel-Noot-J...575202?hash=item5d60d5aee2:g:CFMAAOSwqu9VQKsA
 
Posljednje uređivanje:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Kaj nitko nije s takvim sličnim radil ili probal kakvo je to?

Ja sam jučer išal to pogledat. ima hidro pogon prema naprijed i prema natrag, automatski reverz na istoj ručici s regulacijom brzine... ukapčanje kose isto vjerujem da je hidro, ne mogu dokučiti jer je sve zatvoreno...

blokade kotača ima izvedeno hidraulički kao i recimo skuter za kočenje preko diskova.... motor je gore MAG GH 400 piše Kubota korporation, a oznaka stroja je "Vogel&Noot FR 8".

Ne mogu gotovo ništa naći o tome na netu. niti uputstva niti servisni priručnik itd.
 
Na vrh