• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vozacka dozvola

R

Ratarko

Guest
Dobro motorče !
Imam i ja neko čudo od 130 i kusur kojna ali nije vrijedno spomena .
Možeš ti tu pičit odmah i sa velikim motorima , makar tako rade ovi moji švicarci što ih ja znam , svi imaju motore i baš ne mare za te zakone 8)

Ako ti ikada bude nešto trebalo za motor , popravak ili nešto od dijelova taj tip Nenux je tvoj čovjek ili od opreme , odjelo , kaciga ... Sve ima a kažem naš je čovjek i cijena bude OK , još mu spomeniš mene i eto ti extra popusta :D
On ti je odličan mehaničar ne samo za motore nego i za aute .
 
J

Jadranko

Guest
ma znam i ja da mogu odmah sjesti na motor od 170 konja i vise :D
to nije frka.
ja osobno ne zelim odmah na prejaki i preveliki motor.
to je vec razlika ja ne gledam na zakon.
a on je malo dalje od mene kanton zug je nekih sat i pol voznje autoputom.
ali ako je dobar i ako nije skup budem se sigurno javio..
sad na 6000 km moram prvi servis pravit pa budem vidio kako i sta
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
budem se rado javio.ovo sada kako je ljepo vrijeme stalno sam negdje
sa motorom tako da bi i do luzerna mogao malo svratit..[/quote]
Javi se sad,da ima broj a za poslije je lako.

U subotu bi trebao ici na Moto.Treff MC Dragons,sastanak je Würenlos i polazak je 13:30,steta sto sam poslije podne zauzet,a do mene je jos blize,dva izlaza sam sjevernieje od Luzerna,Sursee se mjesto zove gdje zivim.

Ovo sa vozackim sam sve prosao,stim da si ti u bolje polozaju,u moje vrijeme je to bilo bas zahtjevno,prvo do 125,onda dvije godine se koritis sa njime(moras dokazati dasi barem godinu posjedovao isti)pa prava makina.Sada u posjedu nemam nista od motora(sem rolera od 125)posto nemam gdje sa njime,ako nadjem u blizni gdjebi ga ostavljao nesto bi si kupio.
 
J

Jadranko

Guest
ej jel to neki nasi mislim ex balkanijum moto club??? :D
nisam cuo za njih posto sam novi u svemu tome..
al imam jos dvojicu kolega sa kojima furam motor pa bi mogli doci zajedno
u subotu.
samo moram skontat gdje je to u Würenlos
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Ipak cu se sam voziti,nadam se da nece biti kisa,za vikend ima neki krs od motora,Kawasaki ZZR600.
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
mario kaže:
Mislim da bi mnogi htjeli da bude kiše!

Ništa kiša,kišu sam vam posalo sinoč koja je ovdje malo poškropila,pošto vi za Evropom kasnite nekih 24 sata danas je možete očekivati.A meni dajte sunca da malo uživam.Niste ni svjesni kako uživate u HR,ovdje radare postavljaju i na balkone,a kazne su sada po placi pa ti sada vozi.
 
J

Jadranko

Guest
sve je to uredu suljos ..al tko je skrivio taj mora i da plati..
kako ovdje u CH tako i u HR.

pozzzz
 

Najnoviji postovi

Na vrh