• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Danas je prvi "vinarski blagdan" u godini, sveti Vinko, po naški Vincekovo. Trebale bi "strošuvine kapati" (sa streha krovova kapanje topljenog snijega i leda) kao predznak dobrog uroda i vina ove godine. I gledam kroz kuhinjski prozor, počelo je kapati s krova naše vrtne sjenice. Lijepo zimsko jutro je 👌🥂

IMG_20240122_092710.jpg
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,631
Mi se nekak vidi da ti visi na jednu stranu, a i zavari nisu baš izvedeni po pravilima struke. Nadam se da je barem struja dobro spelana, makar kabela ni za videti.
No, možda mene i moje pofarbane joči varaju, a i maloprije sam došel sa inventure. Čini mi se da je v lagvu menje nego kaj sem snočka ostavil. :confused:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Ni se treba čuditi ak mi visi, a zavare se ne bi vupal niti pokazati, ipak sam provel radni vijek vu železni fabriki... 🙃😈🥂
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,687
dns je i mojem vanbrodskom motoru zima...ni htel kresnuti...a baš bi se lepo bilo po jezeru voziti 🥶

dva put sam probal, ali odmah sam rekel nebude vuzgal...nejdemo nikam dns :ROFLMAO:
 

Najnoviji postovi

Na vrh