• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Opral je večeras pljusak, sutra če biti lijep dan
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,033
Žena, djeca i ja već 3 dana po cijele dane vani pripremamo za rođendan i radimo proljetno čišćenje.

I svi četvero kašljemo. Nisam to povezivao s tim saharskim pijeskom do sada. Ali kod nas ne vidiš krndiju koliko je puno pijeska u zraku..
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
743
Bio sam nekoliko puta u Africi i nikad nisam kašljao od pijeska osim kad ne krene pustinjska oluja pa zamete sve živo i mrtvo. Ovo nema veze s pijeskom nego onim što su bacali odozgo, postoje i analize pravog pijeska i ovog "pijeska" koje to dokazuju.

Ove dvije vrste prometala sam koristio... :D

1712005123667.png

1712005158535.png
 
Posljednje uređivanje:

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
I mi smo bili "počašćeni" sa tučom , nadam se zadnja za ovu godinu iako sumnjam.
 

Prilozi

  • IMG_20240402_163813.jpg
    IMG_20240402_163813.jpg
    112 KB · Pregleda: 21

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
743
Konačno da ovo krene...



Ministarstvo poljoprivrede još je prije tri godine najavilo da će u potpunosti ukinuti sustav obrane od tuče jer, kako kažu, nije znanstveno dokazano da je učinkovit, no, kako svake godine redovito barem jedan dio Hrvatske doživi ogromne štete od tuče, još se nije našla 'politički adekvatna prigoda' u kojoj bi se 'bez negodovanja javnosti' u saborsku proceduru uputio prijedlog da se taj zakon stavi izvan snage.
Nije učinkovit jer kako drugačije uništiti malog seljaka...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Vidio na fejsu slike tuče iz okolice Samobora,mislio sam da je neka zezancija kad ono za ozbiljno.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
I mi smo bili "počašćeni" sa tučom , nadam se zadnja za ovu godinu iako sumnjam.
"Ovo nema veze s tučom.. nego onim što su bacali odozgo, postoje i analize prav :unsure: e tuće i ove, koje to dokazuju."Citiram uvaženog kolegu..koji će..nadam se podkrijepit dokazima analize za pijesak i ovu tuču.:hahah:
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Mogu samo konstatirati da se ime tvog mjesta slaže s ovim tvojim postom. :D
Ja se bar ne sramim svoga mjesta,kao neki anonimusi ovdje..BTW..što imaš za reći o potresu u Tajvanu?Jel su obavljene analize? :unsure:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,692
To samo vele oni koji su od tam...
Mi to isto velimo za naše naselje (da ne rećem grad).
 

Najnoviji postovi

Na vrh