• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vrt bez motike ???

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
779
Ma djeluje i pepel i sitni pijesak i....mast (tovatna) na kartonu i...
Smiksao sam jučer pepeo, ljutu crvenu papriku i ljuske jajeta, stavio po tekstilu i ujutro nisam vidio novu štetu. Sad da li je pomogla baš ta mješavina ili moje skupljanje, ne znam. Iza prve kiše i većeg zalijevanja ispočetka.

Aliii, pojavio se novi uljez...

IMG_20240618_103550.jpg

IMG_20240618_103835.jpg
 

AuUuUuU

Novi član
Tu od
16 Velj 2022
Poruka
5
Kako se borite protiv crvi i puževa? Ove godine izgleda ništa neću imati, gamad sve pojede. Nema druge nego baciti tonu otrova pa mi dođe isto kao da kupim u trgovini.
Pepeo i vapno zasad, ručno ih odstranim koliko stignem..
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
779
Skupljam i ja par dana, ali ubiše me mušice i komarci. Imam lampu na glavi i upadaju u sve rupe na glavi. :D I prekjučer mi kanta s mrtvacima eksplodirala, razletilo se pola metra, usmrdilo, navuklo muha ajme... :D Gdje ih vi bacate?
 

damir23

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2023
Poruka
155
Jel sa algama more prihranjivati zalijevanjem ili isključivo preko lista? Nekak mi je vruće za špricanje 🤔
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,333
Nisam nikad čuo da ide fertigacijom.

Pa navečer oprskaj... Bude ok temperatura..
 

damir23

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2023
Poruka
155
Ide mi se za krastavce. Za sad čisti bio no imaju podosta cvjetova/plodova, ali cijela zelena masa mi se čini nekak slaba za to. Pogotovo je ova lijeva str jos i svjetla. Tu je bilo puno vode dok je padala ta kišurina. Sad bi to trebal malo nahraniti pa sam mislil na alge
 

Prilozi

  • 1000017850.jpg
    1000017850.jpg
    77.2 KB · Pregleda: 19

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,442
to je friško zalijano... napravi se pokorica, ne možeš to izbjeći kad direktno zalijevaš...prodrbam svako malo zemlju kad se osuši...al moraš svaki dan zalijat jer je pakleno u plasteniku...imam samo prozore s jedne strane i velika vrata s druge, ali nije dovoljno, još uvijek bude jako vruće kroz dan...
 

Najnoviji postovi

Na vrh