• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vrt bez motike ???

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,442
za sad nisam, ali nije loša ideja...morao bi probat...držalo bi puno duže vlagu a nebi se sigurno tako radila pokorica...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,640
Najbolja veličina za čavle zabijat....takve bi teško prodal na placu, traže se manje i mlađe....😉
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,345
Misliš da su tvrde?

Mekane jednako i velike i male.

Znam da se na pijacu traže samo male. Ali meni je svejedno. Sve se to pojede..

U petak sam brao i danas. Znači za 3 dana "preraste"..
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,640
Meni su najjače na roštilju...ove godine sam probal njih i šparoge, ubili mi se gosti...dobro, bilo malo i mesa 😉.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,442
Ja ih vec 3 dana jedem navecer. Peceni u tavi. Narezane na listice. Stavis malo masti i peces. Dobro zacinis. Meni super pase kajenski papar. Jedan dan su bil s jajima. Jedan da s krumpirom i jucer samo ciste.
Na rostilju ih isto obozavamo.
Inace sav visak koji imamo naribamo i pospremimo u skrinju. U svakom saftu su unutra. Tak lijepo zgusnu saft, ne moras nikakvo brasno dodavat.
 

Najnoviji postovi

Na vrh