• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Wanaabe

  • Temu pokrenuo wanaabe
  • Datum prvog posta
W

wanaabe

Guest
Lijepi pozdrav, iako još službeno nisam poljoprivrednica, planiram se uskoro početi baviti uzgojem ovaca. Inače sam iz Bjelovara, ali selim se u Veliku Dapčevicu pokraj Grubišnog Polja. Dugo vas čitam i nadam se da će mi vaši savjeti pomoći jer osim ljubavi prema životinjama i puno dobre volje nemam baš nikakvog iskustva sa uzgojem ovaca.
Još jednom lijepi pozdrav
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
pozdrav i tebi i dobro nam došla....
 
B

BAGERISTA

Guest
Krenulo nas,je dolazi ofenziva ženskog roda......................:shock::prayer::prayer:

Ljep pozdrav i dobrodošla,,,,,i sretno u daljnjem radu...........:partyman::partyman:
 
W

wanaabe

Guest
Hvala

Hvala vam na dobrodošlici:)

a BAGERISTA vidiš da smo mi žene postale ko korov, svuda nas ima:lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Istina,,,i to onaj neiskorijenjiv..........:weedman::weedman:

Samo vi nama dolazite,,,,ko zna evo ovčica je još uvijek tu,,,za divno čudo,,,ostale prohujale s vihorom,,:lol::lol:,,,,,pa nadam se da i ti ostaješ..8)
 
W

wanaabe

Guest
...

E to je nama naša borba dala, da nas sad mora biti svuda, a mogle smo se lijepo držat kuhaće i kuće, a vama muškima prepustiti ostalo, ali se mi moramo gurat:madmana::madmana:

Pa ja se nadam da ostajem i da ću u ovo vrijeme nagodinu imati sličice svojih ovčica za pokazati, čekam jedan potpis iz ministarstva da mogu nastaviti s planovima i krenuti s radovima, ali to traje već nekoliko mjeseci, nadam se da neće još dugo :) :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Usrana birokracija............:madmana:
kad počmu s papirima,,,nikad kraja..:shock:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav i dobro došla,to mi i nije tako daleko, možda kada krene proizvodnja naiđemo po frišku janjetinu za kakvu proslavu,a šta se može vi žene držite 3 ugla,ima vas i više pa nevidim problem u tvom uzgoju ovaca ako postoji tvoja ljubav prema tim ljepim životinjama,puno uspjeha u poslu i daljnjem životu:rolleyess::prayer:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mlada ženo i dobro nam došla na najbolji poljoprivredni forum!

., lipo i dobro je to da VI ženice uopće oćete delat oko poljoprivrede., a da nespominjem štalu sa stokom ka jako, jako smrdi osim kućni ljubimcev.-
., kaže se kodmene u mojoj Liki - Jezerani!, kaže ono malo staroga življa ča je ostalo još na životu!, da citiram., žene više volidu grad negoli selo, zato nam sela ostaše pusta.-

., aj Bog!, sretno TI, čitamo se ...
 
B

bosniahos

Guest
-

Dobrodošla,ok trebamo svi ženjskinje uz sebe mada kakva su vremena sve manje one trebaju nas,sve bi htile biti SAMOSTALNA BOJNA.Idem ja ćesto kroz tvoje mjesto na motor susrete u tvom ataru i u Bosniu daj probaj tam uzgojit neko bilje to je dobro za nježnije ruke a ovćice su dobar izbor svaka ćaast.Ajda bok.
 

Najnoviji postovi

Na vrh