• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

weekendfarmer

  • Temu pokrenuo weekendfarmer
  • Datum prvog posta
W

weekendfarmer

Guest
Poštovanje gospodo! Evo novi sam na ovom forumu na koji sam se prijavio zbog zanimljivih,više puta korisnih (jer dvije glave su pametnije od jedne,kaj ne) i ponekad zabavnih tema.
Kako i bonton nalaže,red je i da se malo predstavim. Dakle zovem se Ivan,živim u Vrbovcu,godine starosti 24. Radim u Vrbovcu u mesnoj industriji kao vozač. Kako i nadimak veli poljoprivredom se ne bavim iz potrebe za sredstvima za život,već onak radi male pripomoči roditeljima,razonode ili viška slobodnog vremena. Najviše se muvam oko strojeva i traktora,jer volim sve što ima motor,kotače,zupčanike i sl. Volim šarafiti i sve strojeve održavam ja,mada i nisam neki majstor pa mi treba malo duže,tako da mi je forum od,ne od velike,al od pomoči svakako je. Al svaki kvar otklonim (kad-tad).
To je ukratko to,slike strojeva će biti kroz teme na forumu i vidimo se,čujemo se (kaj več) na forumu.
Pozdrav i uživajte!
 
V

vedo

Guest
Dobro došao na forum.Da li bi nam mogao reći šta tvoja porodica posjeduje od polj. mehanizacije i ako mogu slike što brže da dođu
 
G

GROF

Guest
lipi pozdrav Ivane - vikendfarmeru!., takovi nas je ovde podosta!

Dobro nam došal na najbolji poljoprivredni-forum!., još bolje se snašal!., piši ča te interesuje, pitaj ča neznaš, piši ča znaš, zabavljaj se, nemoj se ljutit!., ma ima nas ovde i pomalo "blesavi" tako da!...

Bog!., sretno ti., čitamo se...
 
W

weekendfarmer

Guest
Malo mehanizacije:
-stara krama
dsc00693n.jpg

-još starija krama
dsc00198wi.jpg

-na ovoga i zaboravimo da ga imamo
dsc00703j.jpg
 
A

AGRIPLUS65

Guest
dobro dosal :partyman: ,evo ja stizem po staru kramu da ti ne smeta,jos samo da nabavim tamića, :lol:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
koliko je star 7341? nije garaziran? jesu utezi skinuti ili ih ni nemas?
 
V

vedo

Guest
zašto govoriš stara krama za onog zetora 7341,izgleda baš dobro :mrgreen:
 
W

weekendfarmer

Guest
AGRIPLUS65 kaže:
dobro dosal :partyman: ,evo ja stizem po staru kramu da ti ne smeta,jos samo da nabavim tamića, :lol:
Može,može samo dojdi (i uzmi eure pa da se mjenjamo)!
 
W

weekendfarmer

Guest
tibor88 kaže:
koliko je star 7341? nije garaziran? jesu utezi skinuti ili ih ni nemas?
Godina 98.,oko 3-4 god. je kod nas. A garažiran? Pa nije,stoji u štaglju tak da je štagljiran. Utegi su skinuti i nekam su nestali (lesi se nije vratio kući). Dosta mu je i ovo malo kaj ima s prve strane,jer nema nekih teških priključaka.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
dobrodošao kolega. ajd ti malo poslikaj kabinu iznutra na 7341. kolko ima ks?
 

Najnoviji postovi

Na vrh