• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Wyandotte?

Rusty

Novi član
Tu od
21 Ruj 2014
Poruka
4
Pozdrav.

Nakon višemjesečnih priprema i obrazovanja (uglavnom po stranjskim forumima i blogovima) konačno se upuštam u avanturu backyard chickens, iliti nekoliko koka u dvorištu, čisto zbog ukrasa i kojeg jajeta tu i tamo. S obzirom da će imati tretman kućnih ljubimaca (manje-više), bitnije mi je da su oku ugodne nego super nesilice, pa sam zaključio da bi mi najbolje odgovarala Wyandotte pasmina. E, sad, gdje ih naći, osim srebrnih ih nešto i nema po interentu, na Njuškalu ima nešto neaktivnih oglasa, ali ne mogu nać kontakte za pola njih, a i stari su po godinu i više. Dakle, postoji li netko tko drži baš tu pasminu u više boja? Nije mi bitno jaja za nasad, pilići ili odrasle koke. Unaprijed hvala.

-Marko
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
Sad ti nije neko vrijeme za nabavku kokoši...
Najbolje ti je pričekati proljeće, onda ćeš imati puno veći izbor koka. Ja sam imala bijelo-crnu i zlatno crnu, a u više boja ih uzgaja neki lik iz novske. nemam više broj. Najbolje pričekaj proljeće i onda će na njuškalu biti gomila wyandotta.
 

Rusty

Novi član
Tu od
21 Ruj 2014
Poruka
4
Sad ti nije neko vrijeme za nabavku kokoši...
Najbolje ti je pričekati proljeće, onda ćeš imati puno veći izbor koka. Ja sam imala bijelo-crnu i zlatno crnu, a u više boja ih uzgaja neki lik iz novske. nemam više broj. Najbolje pričekaj proljeće i onda će na njuškalu biti gomila wyandotta.


Hvala na odgovoru. Ma znam da baš i nije zgodno vrijeme, al na godinu odem na faks, pa mi je glupo nabavljat ih u proljeće i onda ih ostavit za par mjeseci. Mislim da postoji negdje taj oglas, neaktivan doduše, al probat ću iskopat broj negdje.
 

Rusty

Novi član
Tu od
21 Ruj 2014
Poruka
4
Ne. Išli smo jučer na sajam u Gudovcu, ali ništa, nekoliko srebrnih pijetlova, nit kokoši, nit pilića, a kamoli u nekoj drugoj boji osim srebrne. Mislim da mi ne gine alternativa da čekam proljeće, a do tad vrebat na Njuškalu, možda iskoči od nekud neki neočekivani oglas.
 

Najnoviji postovi

Na vrh