• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zajednička kupnja stada? Financijska potpora? HITNO

MuGeR

Član
Tu od
30 Ruj 2013
Poruka
61
Oooo...teška tema... Recimo u dj lik prodaje mandarine pod opg?! Pa dode inspekcija i ode...pa dodje drugi tjedan ima obrt, al neizdaje račune...pa nema zakup javne površine... Pa ga odvede policija na kraju, a drugi dan mu pomažu istovar jer to je ustvari od nekog generala....ljudo shvatite da ovo nije država, Bela ladja je mila majka za ovu tvorevinu i nakupinu šljama...
 

MuGeR

Član
Tu od
30 Ruj 2013
Poruka
61
Radul, Emilija Frižon zar ne... Poznanica, daje svu potporu...al ak šta bude trebalo zadržati cu pravo da ti se obratim za pomoć
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
biljezim se za 2 kile jaretine,necu besplatno,platim ko covjek da stavim pod peku s krumpirom i pomognem mladom poljoprivredniku!
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
I da dodam ovih 90t kupisa ce ti bit idealna hrana za tvoje stado,a mislim da nebi trebalo bit problema ni sa mljecnoscu....
Jednim udarcem si rijesio problem manjka hranei viska neiskoristenog kupusa kojeg nemozes utrzit.:icon_thumright:
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Da Emilija samo mislim da nije vise Frizon,jer kolko mi je poznato udala se negdje prosle godine...
Ako kako mogu pomoc nije problem....al nisam u tom biznisu profesionalno,tu i tamo napravim pokoji sir za rodbinu,prijatelje,ak ima kakva narudzba....al sve u kucnoj radinosti,amaterski....
 

podravec :)

Član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
492
ovo kaj planiraš izvuči novce i eu, mora ti biti sve legalizirano, a ako praviš sir moraš ima psebne prostorije za to, jer ako nemaš debele veze (to je tvoja stvar) svaka inspekcija ti more zatvoriti objekt
 

metuzalem

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
236
ako ikako možeš ne uzimaj kredite ni pod kakvu cijenu,ostaćeš bez kože na ledjima....posudi nešto,pa kad zaradiš vrati i opet tako dok ne staneš na noge,jer krediti se ne daju samo tako,uvjetuju raznorazne konzultantske tvrke ovo ono.....nije kredit da nama pomogne nego da se razni posrednici namire jer su tu našli izvor zarade bez kraja.....a oni koji uzmu taj kredit postaju robovi do kraja života....malo se informirajte o tome......a to sa kozama će uspit sigurno jer ih je kod nas malo,a dalmatinsko zaledje je idealno za ovčarstvo i kozarsto....al ko će čuvat ovce???? eejjjjj pa znaš ti ko je moj ćaća,ja vozim beemvea imam apartmane....a ako ipak i zaškripi a hoće zbog nerada,a prodaće se gradjevinski teren nekom pa ćemo opet živit koju godinu ko carevi....eto to je naš mentalitet,zato drugi uspijevaju a mi radimo za sitne novce po trgovačkim centrima....i najveći problem je BIROKRACIJA,LOKALNI MOĆNICI I NEKOMPETENTNOST DRŽAVNIH SLUŽBENIKA....najobičnija banda uhljeba koje treba potirat na ulicu nek gladuju pa bi naučili šta je realni sektor a šta državne jasle
 

MuGeR

Član
Tu od
30 Ruj 2013
Poruka
61
Malo tema zamrla, bio u gužvi pa se nisam javljao...ugl, stado od 73 koze i 2 jarca dovezeno kući prije dva dana.... Danas se već prva ojarila, jedno Ž, kroz 10ak dana očekujem još njih 15ak da se jare u prvoj turi...
 

markoihc

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
118
Malo tema zamrla, bio u gužvi pa se nisam javljao...ugl, stado od 73 koze i 2 jarca dovezeno kući prije dva dana.... Danas se već prva ojarila, jedno Ž, kroz 10ak dana očekujem još njih 15ak da se jare u prvoj turi...

pozdrav!jesi to kupio u medimurju?po kojoj cijeni ak se smije znat!
 

MuGeR

Član
Tu od
30 Ruj 2013
Poruka
61
alpine..hvala :) ...imam 10 mladih prvojarki za prodaju, ako je ko zainteresiran
 

Najnoviji postovi

Na vrh