• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zaključali mi temu?!

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
M

MOCO

Guest
Objavim temu o rolo presi i očekujem savjete,kad ono nakon dva posta neko mi zaključao temu!
Pa šta je to?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ima tema o rolo prešama, samo si tamo trebal nastaviti sa pitam+njima kaj te interesira, da se teme ne gomilaju... Tako bar ja mislim...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
MOCO kaže:
Objavim temu o rolo presi i očekujem savjete,kad ono nakon dva posta neko mi zaključao temu!
Pa šta je to?



Tema je zaključana iz razloga toga jer postoji već tema o roto balirkama.
Trebao si mao pretražiti forumu i pronaći postojeću temu,
a ne da odmah otvarati novu temu, a tema o tome već postoji....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
je ,je tak je ..ili nije

Pa onda tamo promjenite naslov tipa univerzalana pitanja o rolo prešama ..kad dođe netko novi ne želi srat po nekome,po nečijoj temi -to se tak ne dela .
Vidite da stalno dolaze do takvih problema ,gotovo svakodnevno .
Iako ste objasnili kako i zašto ovu nitko ne zatvra ...kako vam ova ne smeta ?... Kad bi moderator bilo biti lako -moderator bi bio svatko :lol:
E moj žbavija , kad nemaš nikog posla oko moderature onda je znak da posao dobro obavljaš -a ne si ga tražiti tamo gdje ga nema .
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
MOCO kaže:
Tema postoji ali nema ono što me zanima!

Daj ti link pa da vidim točno o čemu se radi,
pa ču ti sve detaljno odgovoriti....
 
A

Alen

Guest
zbalija kaže:
MOCO kaže:
Objavim temu o rolo presi i očekujem savjete,kad ono nakon dva posta neko mi zaključao temu!
Pa šta je to?



Tema je zaključana iz razloga toga jer postoji već tema o roto balirkama.
Trebao si mao pretražiti forumu i pronaći postojeću temu,
a ne da odmah otvarati novu temu, a tema o tome već postoji....

U tom slučaju spojiš teme 8) ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh