• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zanimljivi oglasi

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
evo, malo gledam zeje po njuškalu, jedan mi je zapeo za oko, 6340, nova linija, nije radio poljoprivredu, vukao malu autoprikolicu.... hahahahah.. sad, neznam ko bi izdvojio nekih 30000 eur da bi vukao malu autoprikolicu s njim.... ??
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
imaš svega mogučeg i u nas,ljudi povratnici tu negdje u okolici Đurđevca kupili su novog jonija mislim prije tri godine za odlazak u grad i kod doktora,prodali su merđu i taj traktor nebude nikad ukopčio klin u poteznicu,a platili su negdje isto blizu 30000eurića,ima toga more samo što to znaju samo oni koji su blizu,tip ima imt549bez kabine,obrađuje ral zemlje,pokrit je i zimi i ljeti u zatvorenoj garaži ima blizu 15 godina a nema ni 500rs:supz:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
U pravu si, vukao je dosta toga, ali opet neznaci da je razbijen..

Ja sam primjetio kod sebe, dolaze mi razni traktori, a sta mi je zapelo, dosta bolje se pod teretom ponasaju masine koje su odradile 3000 do 4000 radnih sati, nego sto sam imao po 1000..
Opet sve zavisi kod koga je bio, imas ljudi pesina koji nece a odrzava a imas i domacina koji hoce barem da podmaze, ako nece da ga opere na vrijeme..:supz:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
manje više, svi zetori koji se nalaze po oglasnicima su korišteni u transportu i lakšim poslovima :) dobro da ih još nije vozila žena ili umirovljenik, ko kad auto kupuješ :-D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
fora je dobra ali meni je bolja kad uz oglas ide ono traktor ima šperu i još pali na ključ,da krepaš od smijeha:supz:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,673
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-577-oglas-3348537 a gledaj ovo skoro 4 tisuće eura, traktor je "povremeno" radio šumske poslove i nije posebno uljepšavan za prodaju (to mi ne bi znali da nije napisano u oglasu da nije uljepšavan

i i korišten u transportu najviše.... heheh.. pa evo, jedan primjer, prije 2 god, bila je potraga za elevatorom. nađe mi kolega u martinskoj vesi jedan dobar, a razlog prodaje je bio jer je gazda umro, sin nasljedio, neće se baviti time, i bla bla... uglavnom, nazovem ja njega, i sad krenu one spike, star je oko 10 godine, to je delal moj pokojni japa, on je pazil, ljevo desno, i cijena ni više ni manje nego 3000 kn, a elevator je 6 m, pogon na gumu. i to bi možda i prošlo da nisam par dana ranije zvao u kralj i kocijan di je cijena novog bila 3600 kn....
 

Najnoviji postovi

Na vrh