• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zaštita biljaka od bolesti na prirodan način.

krezubica

Novi član
Tu od
4 Sij 2016
Poruka
14
pozdrav,zanima me čaj od preslice kao fungicid za biljke kad se skuha i procijedi,dal se može kroz mjesec koristit il se svaki put treba kuhat i razrjeđivat i odmah špricat
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Kupiš equisetum plus ili silic evo pa si bez brige
 

krezubica

Novi član
Tu od
4 Sij 2016
Poruka
14
kupim kaj hoću,al bi probao baš s preslicom jel sam je nabrao,a i koristio sam je i zadovoljan sam s njom,samo me zanima ak bi je stalno preventivno koristio jel trebam stalno kuhat jel sam u kotlini pa plijesan rastura,ne još,al će doć
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Litra equisetuma je 100 kn. Ako netko želi sam pripremiti pripravak, pomozite mu ako znate. Ja nažalost ne znam odgovor na postavljeno pitanje. :(
 

krezubica

Novi član
Tu od
4 Sij 2016
Poruka
14
nigdje ne piše na netu za stajanje ,al pošto je sitacija takva dobio sam svetu dužnost da saznam dal bi se ta silikatna kiselina disocira u vodi i nestane s vremenom i dal taj sumpor nestane s vremenom,a oni trebaju u borbi s gljivicama,hm
 
Na vrh