• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zaštita od sunca u kabini

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
738
Zatamni sa 25 - 35% folijom, bitan ti je UV faktor, ne toliko svjetlost, ja sam sebi odradio sa 35% i nema beda po noći, a danju je puno manja radijacija topline, prije nisi mogao ruku držati na koži blatobrana, a sada možeš bez problema, naravno, bude toplo, ali ni približno onome kako je bilo ranije...
Samo mala napomena da ne bude zabune prilikom narudžbe, kod folija se gleda propusnost svjetla. Što je postotak manji, film je tamniji. Znači, 100% folija ne daje nikakvo zatamnjenje, samo UV zaštitu (većina ljudi misli da su to najtamnije folije). Ako staviš 30%, vjeruj mi da ti po mraku neće biti lako.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
***** li ga, ođeka je bilo kontra, mada sad kad kažeš, mislim da jesam vidio u Vinkopromu da je kontra. 👍🏻👍🏻
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Slavoncu ne smeta sunce nego manjak ozona i povećano uv zračenje.

Rak kože i tako to...
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh