• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Zaštitni okvir IMT

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kupujem zaštitni okvir za IMT 539 sa atestom.
Ako ko zna ko ih izrađuje neka javi na PP
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,532
Koliko znam nemora biti atestiran samo odeš u st za tehnički da ti objasne kako treba biti napravljen i od koliko debelog materijala i to napravite kod kuče.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Od 1.1. 2015. više to ne vrijedi, čak da ga i kupiš i moraš ga voziti u ovlaštenu stanicu za tehnički pregled da vide jel dobro smontirano, to veselje bu te koštalo dodatno cca 1200 kn i pitanje jel bu vredu ili ne,ak nisu zadovlji moraš dorađivati. Ista stvar sa kabinom ak nije originalna ili ako je originalna a nema pločice. Stanica u Kž nema licencu, najbliže se može atestirati u Kci Ludbregu.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
I dalje aktualno. ako ko zna proizvođača sa atestom neka javi.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Od 1.1. 2015. više to ne vrijedi, čak da ga i kupiš i moraš ga voziti u ovlaštenu stanicu za tehnički pregled da vide jel dobro smontirano, to veselje bu te koštalo dodatno cca 1200 kn i pitanje jel bu vredu ili ne,ak nisu zadovlji moraš dorađivati. Ista stvar sa kabinom ak nije originalna ili ako je originalna a nema pločice. Stanica u Kž nema licencu, najbliže se može atestirati u Kci Ludbregu.

Ja sam prije točno tjedan dana bil na tehničkom pregledu, a zaštitni luk je moj domaći uradak od cijevi 50x50x4, naravno bez atesta. Niko me ama baš ništ nije pital u svezi glede njega. Jedino kaj mu je majstor meril visinu. :icon_super:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
možeš imati pravljeni ako ti piše da je traktor sa zaštitnim lukom u prometnoj, ako nije ukucano, onda treba imati atest.....

mislim da je novi original imt-ov 1500kn
 

slamsy

Novi član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
1
kaj vam je traktor išao prvi puta na registraciju ili?

ja bi trebao registrirati zetora 5211 prvi put, nikad nije bio registriran te se traže origninal ili atestirani arnjevi koje ne mogu nigdje naći, ili kabina koja mi je preskupa i sad nemam pojma kaj napraviti :(doh):
 

Najnoviji postovi

Na vrh