• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zašto?????

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Predlani kad sam kupovao svog zeku trgovac iz jedne trgovine u Sisku gdje inače kupujem djelove mi kaže kako je jedan došao kupovati za MF-a ( neznam kojeg ) sinhrone i da je platio 25000 kuna. Pa za te novce obnovim i medu i zeku !
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Predlani kad sam kupovao svog zeku trgovac iz jedne trgovine u Sisku gdje inače kupujem djelove mi kaže kako je jedan došao kupovati za MF-a ( neznam kojeg ) sinhrone i da je platio 25000 kuna. Pa za te novce obnovim i medu i zeku !

Eto,a ja prodajem c-335 84 godinu -sve originalno na njemu sa garantirano 846 radnih sati za 26000 kn odnosno 3400 eura pa ljudi zovu i vele joj malo je puno.A traktor je bukvalno ko nov ,može svakakva provjera,i na satu i na sajli je orginal blomba...
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Vjerujem ja tebi da je stroj odličan.
Ali tržište određuje cijene. A ta ne prelazi 20000kn nikak prije 15000.

Dal zna netko koliko je koštal medo novi davne 78godine naprimjer?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
1978 god u jesen je moj stari dovezao c-355i plug IMT 755 vk mislim da je bilo oko 10 000000 ili 12 000000 dinara
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Imam pitanje za decke kaj voze 335 i 355,jel vam se kad desilo da vam je prednja felga pukla ikad,ili u srcu ili pri rubu?

Na 335 i ne baš, ali na 355 i 360 da. I ja sam jednu slomio. Na srcu pukne. Pucaju oba tipa felgi, novije s 6 rupa kao na IMT-ima i one stare s 4 još i prije.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Na 335 i ne baš, ali na 355 i 360 da. I ja sam jednu slomio. Na srcu pukne. Pucaju oba tipa felgi, novije s 6 rupa kao na IMT-ima i one stare s 4 još i prije.

Da to pitam jer kod nas puno ljudi imaju slomljena srca pa vare ili uzmu zetorova.
Tu se vidi ta poljska kvaliteta celika,to se nebi smjelo dogadat!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da to pitam jer kod nas puno ljudi imaju slomljena srca pa vare ili uzmu zetorova.
Tu se vidi ta poljska kvaliteta celika,to se nebi smjelo dogadat!

Zetorova felga ima cjelo srce samim tim je jača a materijal je elastičniji .
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ja mislim da sam pisao vec o tome, meni je preklani i lani pukla desna felga, a lijeva je varena isto vec par puta...
desna mi se rasula prosle jeseni nakon oranja, dobro da sam skuzio, samo su sarafi drzali felgu na vrpi, kad sam skinio sarafe, sve je bilo popucano, ali sam lagano popiko i onda fino zavario po ko zna koji put i vooooziiii..... samo neznam kako bi bilo da sam ga tero punim gasom po cesti i da mi je otpo kotac, he, he, he... ali isto razmisljam da kupim druge felge, na ovima su vec varovi vareni!
 

Najnoviji postovi

Na vrh