• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zeko 7245

A

adilbasan

Guest
bok ljudi, ovako, mijenjao sam pakne i sve vezano za kočnice na zetoru (7245), te kad sam postavljao klinove one malene zaručnu, jedan mi nakon malo vremena ispao unutra (očito sam loše postavio), pa sad nazad u tih zetora imaju 4 šarafa, preko kojih se može doći do tog klina, i izvaditi ga se, e sad me zanima, jel neko možda to mijenjao i zna kako se može postaviti to, odpozada, ili se ipak mora skinuto točak, truba i sve ostalo pa staviti onda tek..kao 1.put..??

hvala svima
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
bok ljudi, ovako, mijenjao sam pakne i sve vezano za kočnice na zetoru (7245), te kad sam postavljao klinove one malene zaručnu, jedan mi nakon malo vremena ispao unutra (očito sam loše postavio), pa sad nazad u tih zetora imaju 4 šarafa, preko kojih se može doći do tog klina, i izvaditi ga se, e sad me zanima, jel neko možda to mijenjao i zna kako se može postaviti to, odpozada, ili se ipak mora skinuto točak, truba i sve ostalo pa staviti onda tek..kao 1.put..??

hvala svima
Ide i izvana, na ova 4 šarafa, ali nije baš samo tak. Malo je zaje... ali se da.
 
A

adilbasan

Guest
Ide i izvana, na ova 4 šarafa, ali nije baš samo tak. Malo je zaje... ali se da.

pokušo sam, ali nema šanse da zakvačim obadva..pa čekam ljepše vrijeme da skinem sve opet....:)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
pokušo sam, ali nema šanse da zakvačim obadva..pa čekam ljepše vrijeme da skinem sve opet....:)
Ima šanse, samo treba biti uporan ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh