• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zeko2511

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
Pozdrav svima!!!Već dulje vrijeme sam registriran na forum,ali nikako da napišem nešto o sebi.Evo ovako...
Zovem se Goran, 18 godina...Dolazim iz okolice Dugog Sela iz prekrasnog brdovitog mjesta Brckovljani.
Volim poljoprivredu,ali trenutno doma za sad nemam traktor.Kod bake i dede imamo ursusa c-360 i zetora 2511.
Oni se bave uzgojem svinja a samim tim i proizvodnjom hrane za njih.Volim im pomagati u njihovim poslovima.
Doma za sad imam par zečeva,ali to se sad na proljeće proširuje...Planiram nabavit kokice,piliće i još zečeva, ali isključivo za vlastite potrebe...
Uživam posjećivati vaš i moj forum...Pozdrav!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh