• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

željezne ploče

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
interesira me gdje nabavljete željezne pločevine debljine 20mm i dimenzija npr 3x2 metra. općenito su određenih dimenzija ili ti oni odrežu platu kakva tebi odgovara???
pa me zanim kako se tome inaće kreće cijena i gdje bi bilo to povoljnije za kupit. i kako se to plaća po kg ili ima svoj cjenik zajedno s uslugom.
s obzirom da sam ja okolica zagreba nebi bio neki problem potegnut i dalje negdje, naravno ako je ispaltivo.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
racuna se jednostavno,izracunas volumen i pomnozis sa specificnom gustocom za zeljezo koja iznosi oko 8 oookg&m3, ovako

1mx1mx20mmx8000kg/m3=
1mx1mx0,02mx8000kg/m3=
160kg

dakle 1m2 ploce debljine 20mm tezi 160kg x nekih 0,8EURA= 128EURA
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
powershift. hvala to sam znao nego nisam se dobro izrazio. interesiralo me dali se plaća po kg ili plate imaju standardnu cijenu.
ali mi se ćini da su cijene po kg kako si i napisao. našao sam tu blizu sebe na jednom otpadu po 3-4 kune kg. ali vrijedi pitat i ostale.
e hvala vam na inforacijama. sutra ću skoknut pitat cijene.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
powershift. hvala to sam znao nego nisam se dobro izrazio. interesiralo me dali se plaća po kg ili plate imaju standardnu cijenu.
ali mi se ćini da su cijene po kg kako si i napisao. našao sam tu blizu sebe na jednom otpadu po 3-4 kune kg. ali vrijedi pitat i ostale.
e hvala vam na inforacijama. sutra ću skoknut pitat cijene.

Kupuj po toj cijeni ak nađeš nekaj tak velikoga.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
moram ići najprive vidjet da li imaju takvih dinezija. i meni to zvući jako povoljno s obzirom da ispod 8 kn neću nigdje jeftinije proć ja mislim.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ako ti odgovara dimenzijama, ispod 4 kn je bagatela u današnje vrijeme....nema smisla iči dalje, jer jednostavno ne budeš našel...kod nas ima, već sam reklamiral
http://www.unimer.hr/
ali samo ako naletiš....malo je debljina škakljiva.....kaj tenkića za Kalinića(bandićev ministar rata) radiiš
 
Posljednje uređivanje:

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Meni rekli 4 kn/kg u Karlovcu na otpadu kad tražio neki komad, trako da koliko vidim ak imaš po 4 kn uzimaj, u trgovinam je skuplje
 

Najnoviji postovi

Na vrh