• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zena mafija

  • Temu pokrenuo Zena mafija
  • Datum prvog posta
Z

Zena mafija

Guest
Pozdrav svima!!!!

Na vas sam slucajno naletila dok sam trazila kako da pomognem svojoj mami koja se bavi stocarstvom.

Ja osobno ne posjedujem nikakve strojeve.Jel kosilica za travu spada u strojeve???? Ako da onda ipak imam neki stroj :prayer:

Dakle zovem se Zeljka i zivim u Zagrebu.Cesto idem kod mame koja zivi u Slavoniji i ima krave,ovce, svinje,koke,patke i vrabaca od kojih je nemoguce zivjeti...
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Pozdrav tebi opasna, dobro dosla medju mucenike koji svoj kruh stvaraju nadam se da ces od mame bar vrabce naslijediti da ubijas dosadu, zracnicu ti ja mogu posuditi !
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
pozdrav i ugodno druženje.....
20zbu52.gif
 
B

BAGERISTA

Guest
Prvo pozdrav damama,,,,,:lol::lol:ako je još tu,,,jer nam brzo dođu,,,,a još brže odu..:lol::lol:
Pozdrav i dobrodošla:partyman::partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh