• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 2011

Meštro

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
34
Pruža mi se prilika dosta jeftino nabaviti ovaj traktorčić,pa bih hteo čuti nešto malo više o njemu. Ako netko ima iskustva sa njime bilo bi mi drago ako bi ih hteo podeliti ;) Meni bi traktor služio kao ispomoć pošto imam Imt 560,a ovaj bi koristio za sitnije poslove,malo transporta po selu i možda malo oranja,pa me stoga i interesuje da li je mališa u stanju vući jednobrazni plug od recimo 14''???
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
kak nebi bil u stanju vući...moj 2511 vuče imt-ov plug jednobrazdni 16" bez problema 2. brzom...a i 2x10" vuče lakše neg ferguson zbog onih svojih 5 brzina
 

Meštro

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
34
E to je dobra informacija :) pošto imam par parcelica gde sa 560 više ugazim nego što uradim,pa bi mi za njih zeko bio spas.
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
može može...đubre je malo i svi misle slab je al ima on snage i na bacanje...spasi ga onih 5 sporih i 5 brzih:finga:
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
dobar je to traktor ako trebaš neku kombinaciju sa nešto jačim. Okretan, izdržjiv, jednostavan i mali potrošač
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
uzmi to neces pogrijesit za sve sitne poslove je zakon radio sam par puta s tetkovim u sjetvi super je!!!!
 
Na vrh