• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 2511 lamela

Zetorr

Član
Tu od
2 Sij 2014
Poruka
97
Pozdrav ljudi. Trebam pomoć stavio sam novu lamelu na 2511 nisam siguran kako se okreće jer nisam pazio kad sam staru skidao. Sad mi kvačilo ne odvaja niti malo u čem bi bil problem?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Predpostavljam vučnu lamelu , najvjerojatnije je naopačke ako se neda poštelati na capicama . Duži dio okrečeš prema getribi mislim da Muhač i Lisnik imaju slike pa će oni bolje pojasniti .
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Ja mislim da bi se podrobila da si ju naopako okrenuo
Mislim da je kod tebe nesto drugo u pitanju[emoji6]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Predpostavljam vučnu lamelu , najvjerojatnije je naopačke ako se neda poštelati na capicama . Duži dio okrečeš prema getribi mislim da Muhač i Lisnik imaju slike pa će oni bolje pojasniti .
Želimire, safatale godine? Jučer sam ti objašnjaval a ti preko noći zaboravio.
http://poljoprivredni-forum.com/showpost.php?p=936778&postcount=76
Ja mislim da bi se podrobila da si ju naopako okrenuo
Mislim da je kod tebe nesto drugo u pitanju[emoji6]
I ja sam mislil da je nemogu ali uvjeril sam se u praksi da je itekako moguće majstorima, i to obje, naravno uz posljedice
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Kad ne pratiš na nastavi, ti si jadan sav u pipi za ispuštanje vode na IMT-u bil pa Zetora nisi ni videl.
 

Zetorr

Član
Tu od
2 Sij 2014
Poruka
97
Hvala svima riješen problom capice bile pretegnute a ja sam i još stezao kad sam ih popustio na 42 sve odvaja kak treba. Muha legenda si foruma puno hvala na slikama one govore više od riječi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh