• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
869
Prdnuo stator u jedva korištenom 3-faznom Honda generatoru...

1729364030109_100.JPG

Garancija naravno istekla. Ako nađem viklara, ide na viklovanje.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Ja pročitao štakor.. I jedno 3 minute gledam sliku i ne kužim gdje je tu štakor.

Ja mislim da je već problem u gazdi 😂.

Prekini se brinuti o strojevima i koristi ih. Što više to bolje. To ti je ko sa ženom. Ako ju ti ne koristiš otići će kod majstora koji hoće.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
@Perko ti si kralj,ili jednostavno samo imaš m..a napisati....:ppozdrav:

Kome napisati?

Šta se tu ima ustručavati.

Mišljenje je kao šup*k. Svi ga imaju.

Ili misliti je kur**c znati 😁🤣.

Teorija je jedno, praksa je drugo. Stavi arnjeve i teraj.

Iako ako ćeš ih često koristiti. Ja sam isto mišljenja da si ih trebao kupiti s prikolicom i atestirati. Neće te nitko zajeb.... Ako nemaš atestirane arnjeve. A u suprotnom hoće.

Iako ovi na tehničkom više nisu normalni. Mene su s goldonijem srušili jer sam na granu otkinuo zadnji brisač
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
869
Odavno nisu normalni, zapravo kako gdje. Mene su u Osijeku još davnih dana namjerno prcali, imam osjećaj. Jednom prva pomoć istekla, pazi ima rok trajanja. Drugi puta aktivirao pranje šajbe, ali kako je tekućina bila na rezervi, nije se aktiviralo pranje farova i kaže ne valja. Treći puta nisam imao sjedala iza jer sam vozio namještaj, kaže trebaju biti sva sjedala iako mu objašnjavam da selim frenda za Zagreb pa trebam što više mjesta.

U Orahovici su dosta labaviji. Vozim starog maminog Peugeota i doslovno 10 puta pokušava kočnice, samo da prođe test jer malo je falilo. Hrđe dole ima, ali progleda uvijek kroz prste itd.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Mene je htjeo srušiti jer sam imao osram night breaker žarulje.

Pa sam pred njim nazvao osram hrvatska koji su rekli da će mu ako treba poslati atest na mail.

Pa je on rekao da njega ne zanima zakon, da je zakon kako on kaže.

Onda sam tražio da napise da me srušio i u razlog napiše osram night breaker žarulje. Homologacijski broj taj i taj.

Onda je rekao da ga prestanem zajebavati i pustio me.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,867
Bratića su rušili jer nije imal tekućine za pranje šajbi......al kad pusti njih 15 prek veze koji dimi plavo i takve, onda na ispravnima mora izmisli grešku da ispuni dnevnu kvotu za rušanje
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
210
Ode u Splitu ista stvar. Svi povadili DPF i mapirali pa dimi crnije nego traktor, uredo tehnički, a meni gleda šaru na gumama stare dva mjeseca...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,326
Prdnuo stator u jedva korištenom 3-faznom Honda generatoru...
Ako nađem viklara, ide na viklovanje.
Pretpostavljam da ste ga teretili 1-fazno. Opet bude, prematanje je uzaludni posel, ako ga se ne koristi 3-fazno, jer može dati samo trećinu snage na jednoj fazi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh