• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 3341

C

CiC

Guest
bok,
novi sam ovdje i imam jedno pitanje, kupio bi jedan traktor i jedan kolega prodaje Zetor 3341 1999god. ima samo 1200 radnih sati i svidja mi se i sad me zanima ako neko zna koja bi bila neka ajmo rec realna cijena za takav traktor? dosta je uscuvan i svidja mi se makar je slab dosta, ima mozda ko kakvih iskustava s takvim traktorom, nisam u trazilici uspio nista nac

unaprijed se zahvaljujem i lijep pozdrav
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nisam tu ni moderator ni administrator ali bar znam red na ovom forumu i poštivam ga,prvo bi se trebao predstaviti u temi o nama i onda tek pitat nešt što te zanima a ne samo odjednom se prijavit i počet pisat...treba malo reda tu napravit
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
bok,
novi sam ovdje i imam jedno pitanje, kupio bi jedan traktor i jedan kolega prodaje Zetor 3341 1999god. ima samo 1200 radnih sati i svidja mi se i sad me zanima ako neko zna koja bi bila neka ajmo rec realna cijena za takav traktor? dosta je uscuvan i svidja mi se makar je slab dosta, ima mozda ko kakvih iskustava s takvim traktorom, nisam u trazilici uspio nista nac

unaprijed se zahvaljujem i lijep pozdrav


Gle, ja sam za 12500 eura našao zetora 6340, 96 godina, prednja hidraulika sa kardanom, orginal ralicom koju dobijem uz njega, ima 1700 r/s, traktor je većinu vremena proveo čisteći snijeg i koseći travu, i nešto sitno radio na poljoprivredi. jedini minus su mu gume koje treba uskoro mijenjati.. pozz!
 
M

maliali

Guest
bok,
novi sam ovdje i imam jedno pitanje, kupio bi jedan traktor i jedan kolega prodaje Zetor 3341 1999god. ima samo 1200 radnih sati i svidja mi se i sad me zanima ako neko zna koja bi bila neka ajmo rec realna cijena za takav traktor? dosta je uscuvan i svidja mi se makar je slab dosta, ima mozda ko kakvih iskustava s takvim traktorom, nisam u trazilici uspio nista nac

unaprijed se zahvaljujem i lijep pozdrav

u bosni 5341 se krecu izmedju 16000-18000 eura
 
M

Miško 007

Guest
bok,
novi sam ovdje i imam jedno pitanje, kupio bi jedan traktor i jedan kolega prodaje Zetor 3341 1999god. ima samo 1200 radnih sati i svidja mi se i sad me zanima ako neko zna koja bi bila neka ajmo rec realna cijena za takav traktor? dosta je uscuvan i svidja mi se makar je slab dosta, ima mozda ko kakvih iskustava s takvim traktorom, nisam u trazilici uspio nista nac

unaprijed se zahvaljujem i lijep pozdrav

Toliko sati nema da se nastavi na glavu vjeruj mi jedino ako ne valja ako je kvarljiv onda moze imati toliko.... :shock:
 

Najnoviji postovi

Na vrh