• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 3545 - prednji pogon

  • Temu pokrenuo neo17
  • Datum prvog posta
N

neo17

Guest
Zetor 3545

Zanima me koliko ulja ide u motor Zetora 3545?
 

zmija

Novi član
Tu od
10 Tra 2014
Poruka
3
pozz,imam zetor 3545 i pukla mi je poluosovina na prednjem pogonu koja pokrece kotac,pokusavao sam pronaci ili mozda napraviti takvu u lijevaonici ali bez uspijeha,niko nezeli tako nesto napraviti jer nije sigurno i pouzdano..ako mozda znate koga da prodaje prvi pogon ili tu osovinu komentirajte..unaprijed hvala :(
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Re: zetor 3045

Nebi bilo lose da vidimo sliku polusovine..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: zetor 3545 prednji pogon

Kako ti je to uspjelo potrgati , samo sam znatiželjen ?
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Re: zetor 3545 prednji pogon

uslijed loma došlo je do prijeloma,gde si to pital da ne žele napraviti,znam ja par mjesta ali to na p.p.,da nekog ne reklamiram
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Re: zetor 3545 prednji pogon

Ajd' mi prodaj taj traktor, da se ne zaj.. s njim.
Meni treba za zabavu, a izrada poluosovine spada u takvu zabavu.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: zetor 3545 prednji pogon

ZJ kaj bi ti sa Zetorom ? Ni je to marka za tebe ha ha !!!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Re: zetor 3545 prednji pogon

Mazil ga i pazil, da me podsjeti na dane mladosti.
Imali smo 25-taka, a velika je želja bila 35-tak.

A i da Muhi dam malo brige :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: zetor 3545 prednji pogon

A tak ma ponekad mi dojde da si bliže da ja odradim tvoj posel da ne mažeš traktore onakve strojeve treba samo po staklo em su ljepši nego novi !!!!!!!!!
 

zmija

Novi član
Tu od
10 Tra 2014
Poruka
3
Re: zetor 3545 prednji pogon

ehehe,nemozes mi dati toliko novaca za koja bi ga prodao...ne prodajem ga ni za sto,to je stroj...da naletim na jos jedan takav bez razmisljanja bi ga kupio..
a eto desilo se,pukao je zglob na pousosovini,stavio bih sliku ali je zglob u komadicima tako da se ne vidi najbolje
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: zetor 3545 prednji pogon

Može li se zglob zavariti za probu da se utvdi da li će ponovo pucati mora postojati razlog pucanja .
 

Najnoviji postovi

Na vrh