• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 4711 - HIDRAULIKA

Perna

Novi član
Tu od
7 Sij 2020
Poruka
10
Pozdrav svima i hvala na dosadašnjoj pomoći,
Čitao sam sve postove o problemu hidraulike na zetoru, ali nisam naišao na problem sličan mojemu, te zato, uz izvinjenje moderatoru i ostalima, otvaram novu temu:
Naime, hidraulik diže normalno. Dok traktor radi ne spušta ga. Istina malo "cuka" gore dolje al to mi ne čini problem. Osjeti se na radu traktora (promjenjena boja zvuka motora dok je teret dignut). Sa ugašenim traktorom ravnomjerno spušta teret i drži ga maksimalno minutu dvije!
ONO ŠTO MI ČINI PROBLEM KOJI SAM PRIJE NEKI DAN UOČIO PRILIKOM MALČIRANJA, DA KADA SPUSTIM RUČICU HIDRAULIKE NA ŽELJENU VISINU KOŠNJE (DA NE PARA ZEMLJU) DA SE ZA DESETAK SEKUNDI HIDRAULIK SAM SPUSTI CENTIMETAR DVA ISPOD NARIHTANE VISINE. PRI TOME JE RUČICA HIDRAULIKA FIZIČKI U ISTOM POLOŽAJU. Mislio sam da se ona možda fizički pomjeri pa sam to pratio ali ne pomjera se. Tako da svako malo moram podizati ručicu za cca pola centimetra što em mi stvara problem u radu odnosno izgledu malčiranja em nabija žuljeve!!!
Povezujem to sa činjenicom da kada nije prikačen nikakav radni stroj, spustim ručicu do kraja A DA BI SE POLUGE POTPUNO SPUSTILE MORAM IH FIZIČKI MALO PRITISNUTI. Istina ne traže jak pritisak ali ipak ne mogu same do kraja
U čemu bi bio problem?
Zahvalan
Ugodno popodne svima
 

memica2

Novi član
Tu od
7 Srp 2020
Poruka
17
Ovako imam problem na zetoru 4711 hidraulika kada povuces rucicu da dize ona dize dokraja nemozeš prekinuti dizanje da poluge stanu a u suštini isti slučaj kod pustanja poluga isto ih spuszi do kraja nece da stanu na zeljenu poziciju koju zelis pa ako se neko stim suočavo molim da objavi na forum lp
 

Najnoviji postovi

Na vrh