• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 5211 pumpa ulja u motoru

imjura

Novi član
Tu od
16 Stu 2014
Poruka
25
Pozdrav forumaši!
Ako mi netko može pomoći, na zetoru nakon generalke kad se motor zagrije počinje svijetliti kontrolka od ulja na ler gasu kod 1000 obrtaja prije generalke se to nije dešavalo, jeli moguće da nije pumpa u redu ili nekaj drugo
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,712
Ak je rastuklo kuglicu i dosjed u kučištu more ih čistiti do sudnjeg dana Al pomoglo ne bude.
 

imjura

Novi član
Tu od
16 Stu 2014
Poruka
25
Riješen problem za sad a ako bu opet zezalo bude išlo novo kučište filtera zahvaljujem na pomoći
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ak je rastuklo kuglicu i dosjed u kučištu more ih čistiti do sudnjeg dana Al pomoglo ne bude.
Ako je, a ako nije?
onda je ostalo 500 kuna u žepu ;)

Veli kolega da prije generalke nije na leru svetlilo ulje tak da je po svemu sudeči ipak do smeča u ventilu.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,712
Kad sve dobro opereš onda nema od kud dojti smeća.
S druge strane kakva je to generala ako nisu rastavili taj nosač i očistili ventile i promijenii o-ring i brtvu ispod nosača? A opet zvali su me jedni "majstori" da im posudim nosač koji su isto napravili generalku, dvaput pumpu ulja mijenjali čak su se spremali i radilicu ponovo vadit, jer nisu znali da je u nosaču kuglica. Njihova je izgledala ko vrh metka od AK47 i njima je to bilo normalno. Također prije "generalke" ulje nije svetlilo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Kad sve dobro opereš onda nema od kud dojti smeća.
S druge strane kakva je to generala ako nisu rastavili taj nosač i očistili ventile i promijenii o-ring i brtvu ispod nosača? A opet zvali su me jedni "majstori" da im posudim nosač koji su isto napravili generalku, dvaput pumpu ulja mijenjali čak su se spremali i radilicu ponovo vadit, jer nisu znali da je u nosaču kuglica. Njihova je izgledala ko vrh metka od AK47 i njima je to bilo normalno. Također prije "generalke" ulje nije svetlilo.
Slažem se ja sa tobom.
Moj pokojni majstor, daj mu Bog duši lako, kad smo delali generalku mi je rit okretal nebi li se ja čim manje naučil, ali me zato naučil da kad sastaviš motor ruke moraju biti masne, ali masne, ne crno masne.
Toga se i držim, a posel me naučila sila.

Teška su vremena, uvek u selu ima neki sused koji se malo više razme, tu je i internet, youtub......ljudi se upuste u takav zahvat i nekog vraga skalupe, ako zapnu tu je i forum pa zakaj im ne pripomoči sa kojim savjetom ako zapnu? Možda si pomognu.

Ni ja nisam poljoprivrednik pa nekog vraga zmučim tu zemljicu, posijem i nekaj rodi. Nije kak bi trebalo biti ali ja zadovoljan.
 

imjura

Novi član
Tu od
16 Stu 2014
Poruka
25
Još jednom lijep pozdrav svima a posebno Muhi koji mi je pomogao riješiti problem i koji ne pljuje po nikome tu kao vi ostali, a što se generalke tiče radio sam ju sam a nisam mehaničar, bila je samo zamjena sklopova i to sa 4 karike i zamjena letećih ležaja i traktor nije bil na pola
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,814
Moj pokojni majstor, daj mu Bog duši lako, kad smo delali generalku mi je rit okretal nebi li se ja čim manje naučil, ali me zato naučil da kad sastaviš motor ruke moraju biti masne, ali masne, ne crno masne.
Toga se i držim, a posel me naučila sila.
@MUHA sada si i mene podsjetio na mojeg pokojnog majstora Martina, dok sam bio šegrt. Za razliku od tvojeg kako si ga opisao, ja znam da je moj bio duša od čovjeka.Uvijek sam bio uvjeren pa sam i dan danas da je nastojao baš sve svoje znanje mi pokazati.
(Možda je tome kumovala njegova strašna, obiteljska tragedija, imao je sina istog imena kao ja, isto godište, ali je godinu dana prije našeg susreta dečko poginuo na probnoj vožnji s upravo mu od oca složenim motociklom.)
To ga je valjda do smrti proganjalo.
Ja sam imao osječaj da bi on meni uvijek rekao i dao sve što može i što zna. Učio me struku, ali i puno je samnom razgovarao recimo o doradama spidvej motora za utrke, jer je VŽ nekada bio jako jaki spidvej centar, na stadionu Varteksa je postojala spidvej staza oko igrališta, a vozili su ga naše legende kao Medved, Mihalinec i drugi, ne pamtim više sva ta imena. Medved je poslije imao autoelektričarsku, u VŽ jako poznatu radionu, s Mihalincem sam imao čast nekoliko godina raditi u firmi, bio nam je voditelj odjela Tehnologije izumitelj, inovator, a moj pokojni majstor Martin je sebi i njima pripremao motore za utrke.
I ja sam kao dečec vidio u njemu nekakvu uzvišenu i natprosječno pametnu osobu, majstora i velikog jako dobrog čovjeka.

Naučio sam ja u svemu tome popravljati i koje kakvog traktora Zetora, pa i onog starog Zeksa, te sam s tim znanjem - pomagao mnogima, dok im je trebalo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh