• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5245 mjenjač

L

lunic

Guest
Ako neko ima trebao bi mi katalog rezervnih dijelova od mjenjača za Zetor 5245.
Ili ako neko ima bilo kakvu drugu shemu puno bi mi pomogao.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ako neko ima trebao bi mi katalog rezervnih dijelova od mjenjača za Zetor 5245.
Ili ako neko ima bilo kakvu drugu shemu puno bi mi pomogao.
Ima se.
Samo bi trebal reči koji dio mjenjača bi tebe zanimal da ne mečem baš sve slike jer su mi tu malo problemi, pa da nebi predugo potrajalo.
Kaj se desilo?
 
L

lunic

Guest
Ima se.
Samo bi trebal reči koji dio mjenjača bi tebe zanimal da ne mečem baš sve slike jer su mi tu malo problemi, pa da nebi predugo potrajalo.
Kaj se desilo?

Da objasnim situaciju ;)...ja imam kompletni mjenjac donesen rasklopljen u kutijama kod mene. Sad to treba sloziti. Covijek prije mene je isao rasklapati mjenjac jer mu se nesto zdrobilo u njemu. Poslije nije znao vise sastaviti pa mi je doneso cijeli mjenjac u komadima. Znaci meni bi trebale sheme cijele mjenjacke kutije. Ako imas vec skenirano ili ako ti je u pdf-u mozes mi poslati na mail da ne sad tu stavljas sliku po sliku. Evo mail-a: lunic@net.hr
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Da objasnim situaciju ;)...ja imam kompletni mjenjac donesen rasklopljen u kutijama kod mene. Sad to treba sloziti. Covijek prije mene je isao rasklapati mjenjac jer mu se nesto zdrobilo u njemu. Poslije nije znao vise sastaviti pa mi je doneso cijeli mjenjac u komadima. Znaci meni bi trebale sheme cijele mjenjacke kutije. Ako imas vec skenirano ili ako ti je u pdf-u mozes mi poslati na mail da ne sad tu stavljas sliku po sliku. Evo mail-a: lunic@net.hr
Čekaj, znači to nije tvoj traktor, nego čovjek pitao tebe da mu to popraviš, pa bi ti neku kunicu ubacil u đep?
Imam skenirano u pdf-u, ali nemam pojma o mail-ovima.
Mada nevidim u čemu bi trebal biti problem, pa da je baš rastavljen i do posljednjeg šarafa :scratch Ako nekaj krivo sastaviš jednostavno se nebu dal šaltati, a to sve možeš probati na hladno dok ti je sve vani.
 
L

lunic

Guest
Čekaj, znači to nije tvoj traktor, nego čovjek pitao tebe da mu to popraviš, pa bi ti neku kunicu ubacil u đep?
Imam skenirano u pdf-u, ali nemam pojma o mail-ovima.
Mada nevidim u čemu bi trebal biti problem, pa da je baš rastavljen i do posljednjeg šarafa :scratch Ako nekaj krivo sastaviš jednostavno se nebu dal šaltati, a to sve možeš probati na hladno dok ti je sve vani.

mislim...ne vidim u cemu je razlika dali je traktor moj ili od susjeda. Mogao sam lagati da je moj, ali ne vidim cemu...bas ne vidim cemu...covjek me jednostavno pitao dali mu mogu pomoc.
Shema mi treba da vidim dali fali koji dio u svoj onoj hrpi koju je donio. Da ne slazem i rastavljam svaki put kad vidim da fali jedan komadic. Posto sam registriran tu na forumu prvo sam potrazio tu pomoc.
Sad ako mozes pomoci, super i bit cu ti zahvalan na pomoci, a ako ne zelis ili ne mozes nikom nista. Nabaviti cu vec nekako te sheme.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
mislim...ne vidim u cemu je razlika dali je traktor moj ili od susjeda. Mogao sam lagati da je moj, ali ne vidim cemu...bas ne vidim cemu...covjek me jednostavno pitao dali mu mogu pomoc.
Shema mi treba da vidim dali fali koji dio u svoj onoj hrpi koju je donio. Da ne slazem i rastavljam svaki put kad vidim da fali jedan komadic. Posto sam registriran tu na forumu prvo sam potrazio tu pomoc.
Sad ako mozes pomoci, super i bit cu ti zahvalan na pomoci, a ako ne zelis ili ne mozes nikom nista. Nabaviti cu vec nekako te sheme.
Pa kaj onda kaj si registriran tu na forumu :scratch

Pomogel sam mnogima na ovom forumu, pa ne tražim od njih da mi se klanjaju, pa tak nebum ni od tebe.
Ja ču ti probati slike mjenjača postaviti tu, mada mislim da buš ti malo iz njih isčital kaj sve fali.
Jel trebaš samo mjenjač ili i diferencijal?

Eto, pokušal sam sad staviti par komada pa neide. Sutra je novi dan ;)
 
L

lunic

Guest
Evo uspio sam pronaci sto mi je trebalo. Evo linka pa si moze svatko tko mu je potrebno skinuti cijeli katalog (motor i mjenjac) za Zetor 5211, 5245, 6211, 6245, 7211, 7245, 7245h, 7711, 7745
http://rapidshare.com/files/178730838/Katalog_Zetor_5211_7745.rar.html

@muhanicar ako su tvoje slike bolje kvalitete tj. ako imas bas katalog u pdf-u mozes staviti i njih da pomognemo i drugima i da se vidi zasto smo registrirani tu na forumu, a ne ''Pa kaj onda kaj si registriran tu na forumu:scratch''
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
@muhanicar ako su tvoje slike bolje kvalitete tj. ako imas bas katalog u pdf-u mozes staviti i njih da pomognemo i drugima i da se vidi zasto smo registrirani tu na forumu, a ne ''Pa kaj onda kaj si registriran tu na forumu:scratch''
Da mi se skida taj katalog, ne skida, samo da vidim kakve su kvalitete slike.
Eto vidiš da si se snašel i drago mi je zbog tog, a još bu mi draže ako ti pomogne.
Ako kaj zapne kod sastavljanja pitaj ;)
 
Z

zetor4718

Guest
Pa kaj onda kaj si registriran tu na forumu :scratch

Pomogel sam mnogima na ovom forumu, pa ne tražim od njih da mi se klanjaju, pa tak nebum ni od tebe.
Ja ču ti probati slike mjenjača postaviti tu, mada mislim da buš ti malo iz njih isčital kaj sve fali.
Jel trebaš samo mjenjač ili i diferencijal?

Eto, pokušal sam sad staviti par komada pa neide. Sutra je novi dan ;)

Meni si pomogao stvarno dosta,svaka čast i cijenim to,nažalost nisam ti se mogao odužiti kako sam ti obećao ali eto valjda budem i ja tebi nekako pomogao.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Meni si pomogao stvarno dosta,svaka čast i cijenim to,nažalost nisam ti se mogao odužiti kako sam ti obećao ali eto valjda budem i ja tebi nekako pomogao.
Paaa, vidim da radiš prikolicu za drva, a ova zima se nekako odužila :idea:
 
Z

zetor4718

Guest
Paaa, vidim da radiš prikolicu za drva, a ova zima se nekako odužila :idea:

a zima se odužila,odnosno normalno je vrijeme za ovo doba samo proteklih godina nije bilo tako pa sad nam je čudno,a ja si mislim što sad nebi malo ubio vrijeme pa malo režem,varim,brusim... dosadilo mi ići posuđivati,a materijala imam.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
a zima se odužila,odnosno normalno je vrijeme za ovo doba samo proteklih godina nije bilo tako pa sad nam je čudno,a ja si mislim što sad nebi malo ubio vrijeme pa malo režem,varim,brusim... dosadilo mi ići posuđivati,a materijala imam.
Ma čovjek je mislil da mu dopeljaš (bar) jednu fur drva, da mu se odužiš, sad kad se već zima odužila :finga:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ma čovjek je mislil da mu dopeljaš (bar) jednu fur drva, da mu se odužiš, sad kad se već zima odužila :finga:
Ma samo sam mislil kad bu ju sprobaval, nebu valjda prazna, pa ono ...... :lol:
 
Z

zetor4718

Guest
Ma samo sam mislil kad bu ju sprobaval, nebu valjda prazna, pa ono ...... :lol:

ne brinite,imat če ona isprobavanje najmanje 150m drva samo za sebe a gdje ostalo...
 
Na vrh