• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor 5718 problem hidravlika

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Dali možda znate koliko košta novi razvodnik?I gde bi ga se dalo nabaviti.

ma sto bi kupovao novi razvodnik, i ja sam imao jos vecih problema sa razvodnikom, znaju to ovdje clanovi na forumu, posebno muhanicar, a problem bio u jednom o ringu,
 

zvonko10

Novi član
Tu od
31 Lis 2011
Poruka
19
Hadrovič uzima za Zetora dijelove od Hubzina tak da .......

Eto danas sam rastavio razvodnik i mislim,da sam našao greško osim gumica
slomjen je i ventilič.Dali se može to kupiti posamično?Eto slika
 

Prilozi

  • IMG_1745.jpg
    IMG_1745.jpg
    16.5 KB · Pregleda: 410
  • IMG_1747.jpg
    IMG_1747.jpg
    18.5 KB · Pregleda: 394

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Eto danas sam rastavio razvodnik i mislim,da sam našao greško osim gumica
slomjen je i ventilič.Dali se može to kupiti posamično?Eto slika
Može, samo provjeri da nije oštečen i dosjed ili ono kud klizi taj slomljeni dio.
 

zvonko10

Novi član
Tu od
31 Lis 2011
Poruka
19
Može, samo provjeri da nije oštečen i dosjed ili ono kud klizi taj slomljeni dio.

evo uspeo sam sestaviti razvodnik sestavio sam hidravliko i super radi ali
odjednom opet je stala molim pomozite sa savjetima
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Zdravo!
Opet imam problem sad mi je hidravlika radila cjele tri dane a sad je opet stala.
Neznam više šta da radim?
Promjeni majstora :rolfer:
 

zvonko10

Novi član
Tu od
31 Lis 2011
Poruka
19
Promjeni majstora :rolfer:

Promjenio sam majstora rastavio je razvodnik ali bilo je sve kako treba.Promjenio je komplet gumice sestavio hidravliko i ona je super radila ali odjednom je stala.
Molim za savjet ako je netko imao slični slučaj u čemu je problem?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Promjenio sam majstora rastavio je razvodnik ali bilo je sve kako treba.Promjenio je komplet gumice sestavio hidravliko i ona je super radila ali odjednom je stala.
Molim za savjet ako je netko imao slični slučaj u čemu je problem?
Pa kaj ja znam, probaj ponovo podiči poklopac i vidjeti da se nije ovaj put kaj otkopčalo.
Čudno mi je to kaj je odjednom stala :scratch
 

saple

Novi član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
18
Imamo problem sa 5011 Zetorom.. Kod nas diže hidrauliku i ne spušta... :) Skinuli smo poklopac, skužuli smo da se ona polugica sa osovine otkačila... Vratili smo je, ali nju ništa ne drži.. Tako da nasm se nakon dva dana desilo isto, ona je ponovno pala sa te osovine... Ima tko kakvo rješenje kako ne dopustiti da se makne sa te osovine... Iskoristio sam sliku koju sam našao na ovom forumu, znači crvena strelica pokacuje šta ispada, osovina ide od kotačića s druge strane prema toj nazovimo"mehaničkoj polugi"
 

Prilozi

  • img1733.jpg
    img1733.jpg
    43.6 KB · Pregleda: 219

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Malo bolje razgledaj nema osiguraca ,al ima sta joj nedozvoljava da iskoci.Kod tebe je problem luft u kompletnom poluzju.
 

saple

Novi član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
18
da, vidim tu da ga ogranicava ovaj klizac s druge strane... Šta bi onda trebao zategnuti to malo... :) mislim jel se to uopće da?? Žao mi je što nisam slikao, pa da imam orginal svoju sliku...
 

saple

Novi član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
18
Jel imao tko takav problem i kako ga je riješio?? mozda da pokusam istokariti i napraviti drugu osovinu sa nekakavim osiguračem. Jer problem je samo u tome šta ta poluga ispadne sa osovine. Ima tko kakvo bolje rješenje?? Hvala.
 

saple

Novi član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
18
ma krivo sam prikazao na slici... :) sada sam ponovno sve rastavio, znaci s druge strane te poluge mi ispada sa osovinice, na ovoj sliki se to ne vidi... Izvadio sam cijeli taj komplet, budem vidio ako negdje nadjem novi, jer mi izgleda da je na ovom netko dosta nesto mijenjao... Ako su isti, morat ću nešto smisliti.. A i s te druge strane, postoji polužje, ali je dosta rasklimano da..Koliko vidim drzi se negdje skroz dolje, dali je netko to rastavljao, pa da me moze malo uputiti...
 

Najnoviji postovi

Na vrh