• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5745

  • Temu pokrenuo Zetor 5745
  • Datum prvog posta
Z

Zetor 5745

Guest
Jel ima neko da zna dimenzije ili broj zuba na zupcaniku druge i trece brzine,oni su odjedna za zetor 5745 i gdje moze da se kupi nov ili polovan u okolini Tuzle?Pozdrav
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Polovan za Zetora rijetko mozes naci polovan.nema ih u rashodu.Uvijek se prvo skinu dijelovi pa se nabavljaju po uzorku.X puta unaprijed se pogrijesi.Ipak smo mi jos zaostala zemlja za kataloske brojeve.
 

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
vidim da smo komsije ja sam iz boljanica imas sve dijelove u agromaric prijedor naj povoljnije
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
prijedor, laktasi probaj bijeljina ako ne bude onda ima u gunji
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Evo brojevi od "Agro Marić" Prijedor
065536646
052323203
Nemam broj od iste trgovine u Omarskoj al mogu ti dati ovi iz Prijedora. Ova u Omarskoj radi svaki radni dan i subotom do 22:00
Samo kad pođeš najbolje je da poneseš taj stari zupčanik ili bar prebroj zube.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Zetor ko Zetor. Svi su više-manje isti, sa svim svojim vrlinama i manama.
Taj ti ima motor fi95x110, snage otprilike kao veliki Ursus. Kak ima prednji pogon, učinkovitiji je i neokretniji.
Koji prednji most ima: češki ili onaj engleski (za kojega nema dijelova)?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Za taj most nema dijelova, pa ak ti pukne poluosovina, imaš veliki problem. Netko je tu na Forumu iskal jednu za 3545, a fo su vrlo slični mostovi.
Ostalo nije problem.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Hitner u Bjelovaru napravi sve šta treba. Ima još jedan tamo što to isto radi samo neznam kak se zove i mislim da je na drugoj strani grada. Samo pitanje je tko se želi tak zezati sa tim
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Kušec...
Napravi Hittner, ali kak???
 

656Antonio

Novi član
Tu od
28 Tra 2014
Poruka
20
Za taj most nema dijelova, pa ak ti pukne poluosovina, imaš veliki problem. Netko je tu na Forumu iskal jednu za 3545, a fo su vrlo slični mostovi.
Ostalo nije problem.
Inače ja nemam zetor 5745, ali planiram kupit 5711, zato što imam za njega laku prednju vuču od prije pa to mislim uklopit...Nezzzz dali se uklapa prednja vuča sa još kojim zetorom od 4 cil.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Na tvom bi mjestu iskal 6711.
A kak to misliš registrirati?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dodavanje prednje vuče se ne isplati pogotovo lake vuče neradi u sporim brzinama (Hitner-Kušec žali bože vremena ) traktor treba u tri djela zupčanik kaj vrti malu getribu treba ubaciti i koji (broj zuba ni je isti) uglavnom na 7711 trebalo ubaciti prvu vuču sa 7745 i ni je pasala osim cijela getriba i sva 4 kotača uglavnom bilo 4 000 euta više nego prodati 7711 i kupiti 7745 .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Traktori su isti, osim borunga motora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh