• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340 Pumpa

D

Daniol

Guest
E ovako ljudi ja sam ovdje novi forumaš pa imam nekoliko pitanja u vezi bosch pumpe na zetoru 6340.Nedavno sam imao problem traktor je samo stao,dobio oštar zvuk u pumpi i tak,nikako zaključit što mu je skinuli pumpu i k majstoru u Daruvar,svu ju je komplet morao rastaviti jer je bio problem to što su se svi dijelovi unutra ZALIJEPILI ama baš sve sve je to odmoćio i sad sve fino radi ali nikoako da odgonetnemo od čega bi bilo tako,dali je krivnja ulje ili gorivo...nezzz pa bi vas zamolio za pomoć da znam na čemu sam ako je tko tako imao.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Probaj u gorivo dodavati malo dvotaktola.
Najvjerojatnije voda u gorivu
 
D

Daniol

Guest
aaa da to sam i mislil stavil atefa u dizela..hvala
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
E ovako ljudi ja sam ovdje novi forumaš pa imam nekoliko pitanja u vezi bosch pumpe na zetoru 6340.Nedavno sam imao problem traktor je samo stao,dobio oštar zvuk u pumpi i tak,nikako zaključit što mu je skinuli pumpu i k majstoru u Daruvar,svu ju je komplet morao rastaviti jer je bio problem to što su se svi dijelovi unutra ZALIJEPILI ama baš sve sve je to odmoćio i sad sve fino radi ali nikoako da odgonetnemo od čega bi bilo tako,dali je krivnja ulje ili gorivo...nezzz pa bi vas zamolio za pomoć da znam na čemu sam ako je tko tako imao.

PVP ima dosta dijelova.Sta se konkretno zalijepilo,sta ti je majstor mijenjao u PVP i koliko je para nbaplatio rad.
 
D

Daniol

Guest
e ovako majstor je rekao da su se svi dijelovi zalijepili da je imao više posla s odmakanjem nego da je radio cijeli servis naplatio je 700kn i sad sve radi promjenit ću ulje sumnjam da je netko nešto stavio u ulje ili u gorivo nez stvarno ko da je tko stavio jako ljepilo u pumpu i kad se to dogodilo na polju promjenio je jako oštar zvuk a to je bilo to ništa se nije moglo pomaknuti e sad stvarno nezz što mu je..promjenio je samo regulator od gasa ovo ništa jer je bila na remontu prije 2 godine-servis cijeli bio da hvala vam
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Možda si kojem susedu zagorčal život pa ga on Zekanu zasladil :finga:
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
e tak si i ja mislim kad je napisal da se sve zalepilo
možda ti ko šećera hitil v rezervar
 
D

Daniol

Guest
heheheh pravi ste :) ma garant da je netko nešto stavil eheh evo sad mjenjam ulje i natočio atef u gorivo pa kaj bude bude hehe stvarno ste pravi ti si dobar ak si zagorčal a on ga sasladil hahaha posumnjal sem i na to rajši bi otišel k ciganima živjet nego k tim vražjim susjedima uffff eheh heje uživajteeeee :drinkers::)
 

Najnoviji postovi

Na vrh