• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor 6711

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Kad bi ja sad znal tebi metnuti sliku kak to otprilike izgleda......
Ništ mi više nije jasno ni budi mi prijatelj ni ništ drugo. Meni sad ovdje izgleda koda su mi svi neprijatelji.
Moral bum Puknutom platiti jedno dvije dnevnice da me educira.

Kaj se tiče tog kardana mislim da bu poklopac hidraulika moral iti dole ulje van i onda se bude vidla zadnja kardanska i probala uključiti da se vidi kaj se događa.

kad klikneš na reply, imaš dolje niže "uredi privitke", pa dalje se snađi...

juhuuuuuu!!! :) opet ja oko hidraulike... :):)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Dobro, to bumo onda slali nakon jedno mjesec do dva kad savladam gradivo Kaj se more STAROG KONJA JE TEŠKO NAUČITI JAHATI.
A kaj bumo sa prijateljstvom kaj tu treba napraviti.

Ti i hidraulika ste dva stara druga tak da nebu brige oko toga.

Ps sad sam stisnul uredi privitke i mislim da nebu dost dva meseca.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kad bi ja sad znal tebi metnuti sliku kak to otprilike izgleda......
[/im g] (bez raznaka između m i g) između link od slike , samo sad slika ima druge (manje dimenzije) mislim da i lošije kvalitete .
jpeg 19.5 kB 620širina x 280 visins
Ako koristiš browswr koji ima mogučnost spremanja bilješki ( ja surfam operaom pa ona ima) onda si img u kvadratnim zagradama turneš u bilješke .
koristi profil , ovo bi ti recimo poslao preko profila a ne zaspamao temu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
[/im g] (bez raznaka između m i g) između link od slike , samo sad slika ima druge (manje dimenzije) mislim da i lošije kvalitete .
jpeg 19.5 kB 620širina x 280 visins
Ako koristiš browswr koji ima mogučnost spremanja bilješki ( ja surfam operaom pa ona ima) onda si img u kvadratnim zagradama turneš u bilješke .
koristi profil , ovo bi ti recimo poslao preko profila a ne zaspamao temu[/QUOTE]

Znaš kaj bum ti ja rekel na ovo. Ja to ništ ne razmem!!!!!!!!!!
U subotu da si se nacrtal kod mene.
Stan i hrana osigurani.

Ti si nekad davno rekel da je brisanje moderatorima posel i da je danas sretan ko ga ima. A koloko vidim nema ni jednoga. A dok mačke nema miševi vladaju

Profil je glupost isto ko i privatne poruke. Ako kaj znam ili neznam nek znaju svi i nek me pljuju i smiju mi se ili nek me poštuju tak mi je svejedno.
Još kad bi znal i kojeg smajliča metnuti???????????????????????????????????????????????????
Otišla mi tipka upitnik na tastaturi od silnih pitanja.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Znaš kaj bum ti ja rekel na ovo. Ja to ništ ne razmem!!!!!!!!!!
U subotu da si se nacrtal kod mene.
Stan i hrana osigurani.

Ti si nekad davno rekel da je brisanje moderatorima posel i da je danas sretan ko ga ima. A koloko vidim nema ni jednoga. A dok mačke nema miševi vladaju

Profil je glupost isto ko i privatne poruke. Ako kaj znam ili neznam nek znaju svi i nek me pljuju i smiju mi se ili nek me poštuju tak mi je svejedno.
Još kad bi znal i kojeg smajliča metnuti???????????????????????????????????????????????????
Otišla mi tipka upitnik na tastaturi od silnih pitanja.

buš ti to sve razmel s vremenom, nisi ti niš gluplji od mene ( i puknutog) a mi to već skužili, skoro pa sve....
sad više nemoj pisat tu da se nebi pojavili moderatori, piši na profil :) :) :) :) .) :) ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Ma koji moderatori vidiš da nema ni jednog još od onog starog foruma.
A uostalom nek brišu, a ako im ne paše mogu i mene brisati.
Meni svejedno.
Sad lepo idem u biblioteku i tak se bum načital da bu sve pucalo, a kad zapru biblioteku odo ja u štampariju.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Ma koji moderatori vidiš da nema ni jednog još od onog starog foruma.
A uostalom nek brišu, a ako im ne paše mogu i mene brisati.
Meni svejedno.
Sad lepo idem u biblioteku i tak se bum načital da bu sve pucalo, a kad zapru biblioteku odo ja u štampariju.

ima njih, ima, samo se skrivaju dok se mi iskalimo na nova nepoznata sranja na forumu, pa će se onda pojavit... :)
ajd ti malo čitaj, ak naiđeš na kaj pametno, javi.. ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Tam sam nekaj pisal po tvojem profilu. Ako jesam, a ako nisam nek oprosti onaj po čijem sam.
A za čitanje ti bum objasnil samo dok skužim kak se meče na jube tube.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Tam sam nekaj pisal po tvojem profilu. Ako jesam, a ako nisam nek oprosti onaj po čijem sam.
A za čitanje ti bum objasnil samo dok skužim kak se meče na jube tube.

jesi, napisal si i piši sad tamo ak imaš kaj pametnog za reč, ak ne, psssst! ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Nemam ja više kaj za reči ja u zadnje vrijeme mogu samo postavljati pitanja.
A neradi mi upitnik.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882


Uploaded with ImageShack.us

evo šogor danas rastavio- sastavio. opet rastavio zetora, ali kvar nijesu uklonili...
kaže da su promijenili ležale te neku vilicu za uključivanje kardana, ali on i dalje šrota kad se uključi..
ako ima ko kakvu ideju, nek javi dok je rastavljen pa da se proba...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
A jesu riješili luft kardanske osovine i jesu bili i u getribi ili samo u diferencijalu?
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
A jesu riješili luft kardanske osovine i jesu bili i u getribi ili samo u diferencijalu?

kardan je jučer riješen i više nema lufta od kad su novi ležaji gore, a za ostalo ne znam, danas sam bio na poslu, tak da nisam bio prisutan pri rastavljanju..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Nije mi baš jasno kak su luft riješili sa promjenom ležaja pošto veliš da ga je bilo 2 cm. Po tome ispada da toga ležaja uopče nije bilo :scratch Tj da se raspal do kraja.
On ima čini mi se i brzi kardan?
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Nije mi baš jasno kak su luft riješili sa promjenom ležaja pošto veliš da ga je bilo 2 cm. Po tome ispada da toga ležaja uopče nije bilo :scratch Tj da se raspal do kraja.
On ima čini mi se i brzi kardan?

sad mi žal kaj nisam slikal...
znači, onaj ležaj iznutra, on se raspal lijepo, a onaj šaraf koji služi kao bolcn je pukel i ležaj više nije uopće imal svoju funkciju, razmeš?
da, ima brzi kardan...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Ne kužim koji šaraf?

moja greška, pomiješao sam lonce...
šaraf je osigurač na toj vilici kaj je mijenjana, a i on je pukel, a tu na ležaju je trebao biti zeger (osigurač), kojega nije bilo, pronađen je na dnu, raspadnut...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Tak bi več bilo.
Ako nisu napadali getibu,a otraga su sve riješili nek krenu od ležajeva na spojničkim osovinama. Možda su se samo otpustili šarafi koji je drže.
Dali ruži u getribi kad se vozi po cesti u 4 ili 5 brzini?
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Tak bi več bilo.
Ako nisu napadali getibu,a otraga su sve riješili nek krenu od ležajeva na spojničkim osovinama. Možda su se samo otpustili šarafi koji je drže.
Dali ruži u getribi kad se vozi po cesti u 4 ili 5 brzini?

ne, u vožnji ide lijepo i tiho, naravno, koliko može...
sutra idem kod njega, pa javim kaj se dogodilo i jel se uspjelo šta napravit...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Sa crvenom strelicom su ti označeni šarafi koji se hoče otpustiti i u toj flanđi su ležaji od kardanske osovine.
Sa zelenom kardanska osovina na koju dolazi prednji ležaj iako predpostavljam da su tu več bili kad su mijenjali vilicu mada se vilica da i izvaditi gore van pa možda nisu.
Spojnička osovina drugog stepena znači ona veča ima u sebi ispod semeringa igličasti ležaj pa i tu obratite pažnju.




Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh