• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6718

J

josip

Guest
Pozdrav, nedavno sam kupio zetor 6718 god. proizvodnje 1976 bivši vlasnik se kune da ima samo 4500 radni sati. Kolko sam zapazio nema bas puno takvih traktora pa jel netko zna nesto vise o njemu. Inace za sad je sve u redu motor odlično vuče ne trosi ulje jedini problem su bile kočnice ali to je sređeno. Malo se prebrzo grijao ali to sam rijesio kupnjom novog propelera i za sad je sve u redu
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Proizvodili su se od 1972 do 1978. Ima 65 ks, motor zapremnine 3.5 litara,
2835 kg!
Imaš možda sliku?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ZETOR 6718

Obrisan neispravan link.
z6718.jpg
 
J

josip

Guest
A tak a kaj posle jel ides na fax e jel se vide slike cime se ti bavis kolko sam vidio i skuzio imas farmu
 
J

josip

Guest
A zasad imam 10 a sad županija daje kredite i mislim to uzeti, sad sam trenutno u Osijeku ali kad se vrnem rado bi to proširio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh