• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 8441 dodatna oprema-po izboru

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Za buduče kupce zetor traktora :lol: :lol: :lol:
Obrisan neispravan link.
 
K

KRESO

Guest
jeli to full oprema ili se može nadoplatiti još šta?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Previsoke su cijene za Zetora. :(

Evo znam cijenu da je PROXIMA PLUS 105 ks sa klimom i prednjom hiraulikom 38 000 eura +pdv.
 
R

ROKI

Guest
mario kaže:
Previsoke su cijene za Zetora. :(

Evo znam cijenu da je PROXIMA PLUS 105 ks sa klimom i prednjom hiraulikom 38 000 eura +pdv.

ide i za 37000 eura, ali i to je dobra cifra. No nemogu reći da je to loš traktor, ali ipak je dosta novaca.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zetor 8441.1-std dodje s klimom 28200 eura plus pjendeve, šire gume, 90 ks, pumpa hidraulična 50 litra, hidraulika zetromatic sa 6 kružnim euro priključnicama, kompresor, šiber, težina 4100kg, gramer sjedalo i pomočno, 12x12 brzina i reverzor, 40 km, prednje disk kočnice, to je sve standardna oprema za taj std model ima i sa manje opreme i ima drugu oznaku to je proksima light il tak nešt, ovo je standardno full opremljen traktor, i popust je 1500 ojira.ok traktor, jak je na kardanu strašno, možda malko mali ajnšlag ima
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
treba na zatora probat stavit zelenu, kao i na imt. Na čeg bi to ličilo....
 
Z

Zlatko

Guest
Zelena i žute felge i dobiješ John Deere, ali čini mi se da je takvih zapravo bilo.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
da mi je to vidit, zetos po po farbi john deere, umjesto po licenci john deere :lol: :lol:
 
B

Bobo

Guest
ursusc360 kaže:
da mi je to vidit, zetos po po farbi john deere, umjesto po licenci john deere :lol: :lol:


KHMMM

A vidi Obrisan neispravan link.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
bobo kolko ja znam da sam tu sliku ja stavio(jeste da mi nije bila ni na kraj pameti) ali ja sam mislio na onaj zetor naranđasti
 

Najnoviji postovi

Na vrh