• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem zetor 9540

Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
toma 3340;865264 a ne vjerujem da je netko ima 50 000 tadašnjih DEM za traktor koji će mu stajati i još je pofarban.[/QUOTE kaže:
a kaj bi rekel da znas da je covjek kupil novoga john deere traktora nekakvih 80 ks, nema kvadrat zemlje, a traktor mu sluzi samo da ode u nedjelju na misu. ko je iz djurdjevca ili blize okolice zna za koga pricam. traktor nije kisu nikad osjetil na boji
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
slažem se sa dinom ako je traktor iz benkovca onda su mu stvarni radni sati je se kod nas pretežno takvi traktori kupovali za ići u dućan na pivo ili u benkovac na pazar ( sajam)
i stvarno nemojte čoviku kvariti oglas nikog on nesili da ga kupi
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a kaj bi rekel da znas da je covjek kupil novoga john deere traktora nekakvih 80 ks, nema kvadrat zemlje, a traktor mu sluzi samo da ode u nedjelju na misu. ko je iz djurdjevca ili blize okolice zna za koga pricam. traktor nije kisu nikad osjetil na boji

Hehe...a Zetor 6340 kojeg je imal taj stari prije tog JD je kod mog susjeda u selu :D
al pazite, novi ganc 5720 stoji pod onom halom da me srce zaboli dok ga vidim kad prolazim, evo zna marko....ko ima pare, ima i za gluposti :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jel to onaj dedo što prije neke 2-3 godine iskeširo Jonija u Gudovcu da može sa babom na plac u Đurđevac,mislim da je htio uzeti traktor i bez poluga jer mu nisu trebale,kako bi rekao moj tast ZETE NOVCI ČUDA RADE :lol::lol::lol:,ah da baš sam danas sreo jednog zekana kao koleginog ,tu u Bedeniku čovijek ima sa prednjim utovarivačem,ide kao vjetar i isto mislim da je čudno izfarban u toj žutoj,ma joj pa da je baš i pinki,bio bi dobar
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
Hehe...a Zetor 6340 kojeg je imal taj stari prije tog JD je kod mog susjeda u selu :D
al pazite, novi ganc 5720 stoji pod onom halom da me srce zaboli dok ga vidim kad prolazim, evo zna marko....ko ima pare, ima i za gluposti :D

a cuj, stari je celi zivot radil u švabiji i zaradil cuda i onda se malo preserava, a dok su mu dosli postavljat klimu na kucu nije im ponudil ni vodu za piti a kamoli da se isprsil i hladnu pivu deckima dal a napravili su sve kaj je zamislil inace se tak ne radi. traktora je stvarno steta da tak bzvz stoji i propada,
 

Najnoviji postovi

Na vrh