• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor agri-power 5000

C

ciskopro

Guest
Pozdrav svima.
Novi sam na forumu pa mi treba mala pomoć.
Pretražio sam forum i nisam uspio naći ništa o traktorima ZETOR AGRI-POWER 5000.

Ovako stvari stoje. Nisam neki veliki poljuprivrednik i imam IMT 539. Za moje potrebe odličan traktor. Ali kako je to traktor od moga oca znači godine su ga polako stigle, pa razmišljam o kupnji traktora. Ne treba mi ništa previše jako. Za 2 pluga i frezu od 1,4m.

E sada neki dan sam naišao na traktor ZETOR AGRI-POWER 5000 1984. Prema izgledu izgleda pristojno. Radnih sati cca3000. Ne bi se reklo da je farban ni nekih većih mana. Pa me zanima je li itko imao iskustva s tim traktorima. Pretražio sam po internetu, ali malo šta se može naći za ovu tipu. Znam da su vrlo slični Zetoru 5011. :scratch

Unaprije Hvala :partyman:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
daj neku sliku

To je traktor isti kao zetor 5011, a sad zasto se zove agri pover pojma ni ja nemam..Mozda je samo vlasnik tako htio pa stavio takvu naljepnicu...

slika-80286-2012-03-1332309877-velika.jpg
 
C

ciskopro

Guest
a kakva mu je hidraulika što se tiče oranja
je li precizna i ima li mogućnost ugradnje dodatnih kontrola i izvoda
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
a kakva mu je hidraulika što se tiče oranja
je li precizna i ima li mogućnost ugradnje dodatnih kontrola i izvoda

Nema nekih vecih problema, samo je jedan problem kod vecine zetora dizanje poluga nazada u brdu i kad je traktor dobro naget..Tad on nece da didgne ili dize ali na neku manju visinu..
 

Najnoviji postovi

Na vrh