• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR CRYSTAL 16145

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
zetor i V&N
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
K

KRESO

Guest
e to je radnik od traktora prava pila
dok sam bio mali to mi je bio najljepši traktor ;)
 
K

KRESO

Guest
zvjer :blackeye :p
taj 12045 šiša 4 brazde 14 cola samo zvoni ja vidio ;)
 
A

agrarac

Guest
moj kolega je kupio 16145 prije 2-3 mjeseca ali sa prednjim utovarivačem a ima i ursusa 904b
 
M

maRko1993

Guest
Traktor mi se sviđa po izgledu, al mi se čini da je dosta težak.
 
J

jokapz

Guest
pa traktor ako ima 160 ks mora imat preko 6 t jer ak ima snage a nema kila đabe mu snaga.... mislim da se njima težina kreće oko 6,5 t ovisi koliko ima utega....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
[youtube:1q4x2bvs]KWov4tLKBQo[/youtube:1q4x2bvs]
[youtube:1q4x2bvs]IUxM8o-X61U[/youtube:1q4x2bvs]
[youtube:1q4x2bvs]iLPSx7an1DY[/youtube:1q4x2bvs]
Koji zvuk!!! :D :D
[youtube:1q4x2bvs]0y1sKZGUMfs[/youtube:1q4x2bvs]

Makineeeee
 
S

suvaga

Guest
ima li ko predstavu koliki je potrosac ovaj kristal 16145?koliko to cudo trosi po ha na oranju?koliko vidim promer klipa mu je isti kao kod mtz820 ako se nevaram!zvuk je super.svidja mi se kod tih zts-a sto su nekako kockasti i stabilni,siroki,to nemoz prevrnuti nikako.
 
O

ostrozin

Guest
pozdrav svima ! zelim kupiti kristala 12045 ili ursusa iste snage ,meni se cini da su oni potpuno isti traktori ! molio bi vase misljenje o tome !
 
C

classares

Guest
ma samo ti to kupi...ali onda moraš i cisternu za njega kupit koju bude vukel za sobom...jako veliki potrošač...
 
Z

zetor4718

Guest
Taj traktor je prošlost kao i moj ali zato ja volim prošlost i kupio bi ga prije nego bilo koji novi zetor ali to je grdosija koja nije moćna kao što izgleda.Nije mogao izvući pun kamion(šleper) kamena a kamiončić mercedes unimog 120ks izvukao ga je bez problema!A zašto?Zato što taj zetor 16145 ima 160ks i 4.8 tona kao i unimog od 120ks a zetor nema dovoljno težine i onda mu ti konji ne vrijede.Već je netko napisao đabe konji ako nema kila i upravu je.Mali ursus c-335 sa svim svojim utezima potrga bilo koji IMT 539.To sam vidio na svoje oči!
 
M

marke3603p

Guest
Ljudi moji ja imam ursus c-385A,1204 i zetor 16145 i nemam pogovora na njih još me nikad nisu izdali!!!

Ja sam uvjek za takve traktore jer su pre dobri.

Imam i ursus c-360 3p,c-360 i zetor 4718!!!4718 vuče dvije prikolice bez po frke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh