• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor crystal,forterra- karadan?

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
prvo da se zahvalim na saradnji ovo sto sam ispricao to mi je ispricao vlasnik ovoga traktora danas bio kod mene i ja sam nekakav majstor oni su to rasklopiuli prije godinu i to tako stoji ja cu otici ovi dana da to pogledam i sve detaljno slikam za prvi korak mi je bitno da imam sa kim se konstatovat
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
bolje je da ovo pitanje postaviš u temi: Mehanička radionica.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
najvjerovatnije da su kugle ostisle naprijed pa traktor ima lufta u tockovima
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
pozdrav molio bi poznavaoce ove vrste traktora da mi pomognu radi se o tome da bi trebao na ovom zetoru da pokusam sklopiti glavu upravljaca sklop koji se nalazi ispred hladnjaka neko je to rasklopio poispadale su kuglice molim za bilo kakvu semu ili nacrt ako nisam na dobroj temi opet molim da me uputite gdje to mogu naci

@FeliXxX
Fino kaže kuglice a ne kugle, da su kugle sigurno nebi pitao na forumu jer kaže da je i on majstor pa bi to i sam znao srediti.

Jedan moj prijatelj ima knjigu od Zetora Kristala pa ću kad stignem otići da pogledam i pokušam ti to uslikati.
 
Posljednje uređivanje:

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
pozdrav puno hvala dobro kazes ljudi laici su to porasturali ja cu otic to slikat pa cemo se moci bolje sporazumjeti ja to jos nisam vidio to je sve po prici covjek bio kod mene drugim poslom i tako poceli pricu i o tome zetoru sto stoji rasklopit
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
@Branko koji je točno Zetor u pitanju, model? Imam katalog Za zetora 8011 - 12045.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
pozdrav puno hvala dobro kazes ljudi laici su to porasturali ja cu otic to slikat pa cemo se moci bolje sporazumjeti ja to jos nisam vidio to je sve po prici covjek bio kod mene drugim poslom i tako poceli pricu i o tome zetoru sto stoji rasklopit

Vidi možda nakon detaljnijeg pregleda uspiješ to složiti bez ičije pomoći. A evo i kolega Bosonoga ima katalog tako će ti uz pomoć slika biti monogo jasnije i lakše.
 

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
na sebi ima oznaku 8111 a da lio je to taj traktor stvarno u oklopu to cemo vidjeti ima slika tu ispred postavljena pa mozete pogledati ma rijesiti cemo mi to zajedno jos nam se nije otelo nista pa zasto imamo ovaj forum pozdrav
 

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
Zahvaljujem se na katologu.Puno mi je pomoglo mislim da znam šta je u pitanju!

Predpostavljam da im se prosuo aksijalni ležajali ipak vidjeću. Pozdrav
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Zahvaljujem se na katologu.Puno mi je pomoglo mislim da znam šta je u pitanju!

Predpostavljam da im se prosuo aksijalni ležajali ipak vidjeću. Pozdrav


rekoh ja da ćeš ti to i bez nas riješiti. Da si pogledao o čemu se radi vjerovatno ti nebi ni trebao katalog. Al sad kad ga imaš sigurno je da će ti dobro doći. A zašto su oni uopšte otvarali taj sklop i kako to da ga do sad nisu popravljali, nije valjda da im i traktor "leži" cijelo to vrijeme? :shock: :scratch :confused:
 
Posljednje uređivanje:

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
to je duga prica taj traktor su oni kupili povoljno malo radili onda se poceo grijat mislili svasta nesto da je a ono bio propeler na hladnjaku gurao kontra zrak tu se silu para dalo te klipovi glava itd medutim nista onda su pokusali da rijese volan pustao ulje to rasklopili sklapanje nije islo u meduvremenu nabavili neki drugi krs od traktora a bez para ostali ja sam evo sada donio taj dio kuci sto ne mogu sklopiti nasao sam u katalogu tu semu slikat cu nemam sad aparata djeca odnijela a ako je neko zainteresovan mislim da bi se to moglo i kupiti povoljno jos jednom hvala za katalog sutra cu staviti slike pa cemo pokusati ovo sklopiti
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
kako su postigli to da im ventilator kontra gura zrak? :scratch Jesu li možda okrenuli naopako propeler ili su se snašli na neki drugi način?
 
Posljednje uređivanje:

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
kako su postigli to da im ventilator kontra gura zrak? :scratch Jesu li možda okrenuli naopako propeler ili su se snašli na neki drugi način?

okrenuli naopako ventilator a nije bio ni orginal nit je imao usmjerivac zraka danas cu ovaj sklop slikati dok djeca donesu aparat pravo da ti kazem brinu me malo one sitne kuglice neznam koliko ih treba biti vidjeces kada slikam
 

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
Evo slike pa da vidite o čemu je riječ. Nisam ni pokušavao sastavljati pa kada se konstatujemo onda ću!
 

Prilozi

  • P1010340.jpg
    P1010340.jpg
    69.5 KB · Pregleda: 145
  • P1010341.jpg
    P1010341.jpg
    58 KB · Pregleda: 124
  • P1010342.jpg
    P1010342.jpg
    79.8 KB · Pregleda: 123
  • P1010343.jpg
    P1010343.jpg
    46.5 KB · Pregleda: 111

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
Evo još slika:
 

Prilozi

  • P1010344.jpg
    P1010344.jpg
    67.5 KB · Pregleda: 110
  • P1010345.jpg
    P1010345.jpg
    84.9 KB · Pregleda: 119
  • P1010346.jpg
    P1010346.jpg
    69.1 KB · Pregleda: 118
  • P1010347.jpg
    P1010347.jpg
    78.7 KB · Pregleda: 120

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
I još slika:
 

Prilozi

  • P1010348.jpg
    P1010348.jpg
    62.4 KB · Pregleda: 108
  • P1010349.jpg
    P1010349.jpg
    76.9 KB · Pregleda: 118
  • P1010350.jpg
    P1010350.jpg
    64.5 KB · Pregleda: 119

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
najbolje ti je pitaj njih da nisu sta skidali prije pa zaboravili vratit onda uporedi u katalogu da li su tu svi dijelovi pa tek onda sklapaj :)
 
Na vrh