• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor Proxima 115

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Ovaj traktor mi se jako sviđa, na njega sam naišao na sajmu u Novom Sadu, pa me zanima, možda netko od vas zna šta o njemu, kolike su cjene iz tvornice, ima li polovnih u Hrvatskoj itd itd...

Pozdrav, hvala
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ja do sad nisam vidio da je netko kupio taj traktor to je 4 cilindra po kvaliteti ne znam kakav je ali mislim da je dobar našao sam na internetu da je u češkoj novi sa svom mogućom opremom oko 42 tisuće eura a kod nas je oda sigurno 45
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
42 tisuce €... Pa to je fenomenalno...ja neznam, za nekih 5-6 godina ja se pocinjem baviti tom poljoprivredom ko lud, nadam se da ce do tada doc sta do nas :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bez uvrede ali informacije o novim zetorima ne idu dobro,povečana potrošnja,dosta kvarova i prenapuhana cijena nije starim generacijama zetora ni do kartera,a koliko se zna izgleda da i novi suvlasnik ima u interesu da taj traktor gubi staru slavu
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
bez uvrede ali informacije o novim zetorima ne idu dobro,povečana potrošnja,dosta kvarova i prenapuhana cijena nije starim generacijama zetora ni do kartera,a koliko se zna izgleda da i novi suvlasnik ima u interesu da taj traktor gubi staru slavu

moj potpis.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
znam da je tema stara mjesec dva ,ali me ipak zanima
tko je novi suvlasnik zetora?
nisam baš u toku s tim stvarima , čuo sam sa je JD bio prije , tko je sad?
Da li tko zna kakve je zetor imao koristi od JD-a u to vrijeme ? ima li veze s razvojem ovog novog 4,2 l motora?
zahvaljujem na informacijama.
 
Z

zetor4718

Guest
znam da je tema stara mjesec dva ,ali me ipak zanima
tko je novi suvlasnik zetora?
nisam baš u toku s tim stvarima , čuo sam sa je JD bio prije , tko je sad?
Da li tko zna kakve je zetor imao koristi od JD-a u to vrijeme ? ima li veze s razvojem ovog novog 4,2 l motora?
zahvaljujem na informacijama.

ja nisam čuo da zetor ima suvlasnika,neznam ni da je bio JD suvlasnik znam da su nešto zajedno kemijali uglavnom nitko baš nebi imao neke koristi od zetora jer je ipak on niža klasa traktora.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
dali mi netko moze reci o 6441 proxsima dali je to turbo motor koi su mijenjaci gore traktor je 2005.g sa koliko se kvari cijena dijelova i slicno
 

Najnoviji postovi

Na vrh