• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Žica i ankeri za vinograd...šta uzet?

sukra

Novi član
Tu od
6 Velj 2015
Poruka
18
poštovani ne otvara mi poveznicu na svijet-malina pa ne vidim kakvu ste žicu preporučili. ja sam inače ujesen posadio maline i sad razmišljam o inox žici iz italije ali neznam za koju debljinu pitati. inače je teren nagiba oko 10 posto i maksimalna duzina redova je oko 190 metara. molim za vašu preporuku debljine žica kaj inoxa kaj svih ostalih-hvala unaprijed
 

perica

Novi član
Tu od
1 Ožu 2015
Poruka
1
Zdravo.

Novi sam ovdje, a niti u stvarnom svijetu nisam nesto pretjerano star :)
Prosle godine sam posadio cca 150 kom trsova.

(neki su bili u zemlji 2 god - oni bi sad vec zahtjevali zicu u vinogradu)

Odlucio sam se za inox zicu, e sad, nikad nisam radio s tim, a bome nemam niti nekog pametnog za pitat neka pitanja...
Interesira me kako se ta zica fiksira za stupove, klasicno kao i kod pocincane zice ?

Evo ak se nekom iskusnom pise, slobodno se raspise o inox zici, ideje i savjeti su ti koje sad objerucke prihvacam.

Hvala unaprijed.
 

Najnoviji postovi

Na vrh