• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Re: ZIMSKE RADOSTI

Sapat, to je Quicke utovarivač? Koje su mu karakteristike? Jesi li zadovoljan? Cijena? I kod nas ima snijega, al tek desetak cm, a ja ne čistim ralicom tak dugo dok ga nema bar 20 cm... :D
 
S

sapat

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

zjockoo kaže:
Sapat, to je Quicke utovarivač? Koje su mu karakteristike? Jesi li zadovoljan? Cijena? I kod nas ima snijega, al tek desetak cm, a ja ne čistim ralicom tak dugo dok ga nema bar 20 cm... :D
da to je Quicke, pa dobar je, ja ga koristim većinom za čisćenje staje i utovar rolo bala...imam još za njega i vile za palete... točnu cijenu neznam, jel smo ga kupili u kompletu sa traktorom...

Ma mi smo očistili samo dvorište, onako iz fore ;)
 
R

Ratarko

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

Vidim da je ovo pseto što obožava kobasice sretno kada se sve bijeli oko njega ;)
 
S

sapat

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

Ratarko kaže:
Vidim da je ovo pseto što obožava kobasice sretno kada se sve bijeli oko njega ;)

Ma cijeli dan trći ko lud po snijegu, a što je najgore stalno laje... mora da je negdje nanjušio frišku kobasicu :D
 
S

sapat

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

zvona kaže:
strašnog psa :lol: :lol: :lol:

ajd uđi u avliju bez kobasice ako smiješ ;)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: ZIMSKE RADOSTI

a ti kod mene nemožeš ni sa kobasicom, ;) ;) ma šta kobasicom ni sa punim utovarivačem kobasica neče ti pomoći ;) ;) ;) :lol:
 
S

sapat

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

zvona kaže:
a ti kod mene nemožeš ni sa kobasicom, ;) ;) ma šta kobasicom ni sa punim utovarivačem kobasica neče ti pomoći ;) ;) ;) :lol:

znaci tvoj pes puno troši :lol:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Re: ZIMSKE RADOSTI

ne nego nije podmitljiva i na nepoznate gleda sa nepovjerenjem i velikim oprezom i uvjek spremna za napad
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: ZIMSKE RADOSTI

zapustili smo ovu temu,a vani snijeg pada.. :D
sta radite sad osim sta cistite snijeg?
slepate kamione uz obliznja brda?
evo ja sam maloprije dosao iz trgovine pa sam gledao malo akcije.. sleper krenuo uz brdo ali pred sam kraj stao i pocelo ga bacat u jarak. dosao drugi i isao ga obic,pa se opet spustao u rikverc..
a kolona s jedne i druge strane. i taman kad nas postili na prodemo,naisla ralica.. gotove su ,cini se, zimske radosti za danas.. :(


ne,sad gledam da je ralica prosla ali cesta se jos bijeli. dakle,prica se nastavlja.. :mrgreen:
 
T

Tonxy

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

evo ljudi kod mene je 40 ak cm snijega ali ne posustaje i dalje pada!! do jutra ce ga biti oko metar!! haha
to mi je malo previse za voziti se traktorom. :cry: :cry: :lol:
 
T

Tonxy

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

da pa da se ugusim na tomi od snijega!! dok bi sjedio mislim da bi mi bilo snijega do cela!!
kako zarađujes po snijegu? čistiš ili?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Re: ZIMSKE RADOSTI

ja sam kao dezurna sluzba za kamione male traktore i ostale unesrecene

samo cekam makina je spremna snijeg sada ne pada ali ima vremena hehe ruska makina je kao stvorena za ta zezanja

ja nemam nikakav ugovor za ciscenje ali zovu ljudi odem pocistim jedno selo i 50 evra
ulaz 10 evra
parkinge benzinske stovarista tehnicki pregledi ..............
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Re: ZIMSKE RADOSTI

koji rus?
u mene je MTZ-52 godiste 1973 70ks i nikada mi lanci nisu trebali naprijed gume 11 nazad 13
nosim kasiku,ralicu,grn kako ko kaze od 2.5 metra i nemam problema idem uzbrdo i cistim snijeg do zemlje dubine do pola metra

prednost je sto ides po vec ociscenom kada je prednja kasika

samo mom rusu fali brzina, 8 spora 9 brza nemam pola brzine u mene je 9:2 a samo i mi trebao onaj 18:4 i to bi radilo ko sat
ali kad ga zaletis sa devetom leti slijeg preko kanala sa strane
 
S

sapat

Guest
Božić

...netko kiti bor, neko kuću, a netko...
Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

Jooj, ima u jednom selu prij Broda (slatnik mislim da je) IMT 539 s tim svjetlima okicen, Isto po rubovima i po noci se jako lijepo vidi ;) Steta pa nisam uslikao...

Svaka cast na ovome, super izgleda ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Re: ZIMSKE RADOSTI

Obično KIRŠ-PROM svake godine okiti jednog Zetora na takav način. Nažalost, nikad ga nisam uslikal :cry:
 
S

sapat

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

Fotka je dobila nagradu na T-portalovom natječaju, traktor se nalazi u Lojnici kraj Vrbovca
 

Najnoviji postovi

Na vrh